VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski za nami!

Zespół Szkół nr 1 wraz ze Starostwem Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu już po raz ósmy byli organizatorami Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. Tym razem uczniowie szkół podstawowych i średnich deklamowali  wiersze o tematyce patriotycznej. Szanowne jury w składzie: Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Małgorzata Tudaj, Dyrektor ZS nr 1 Urszula Więcek oraz Katarzyna Martyniak z Radia Park miało trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ występy uczestników konkursu były na wysokim  i wyrównanym poziomie. Ostatecznie wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężyła Katarzyna Babkin z PSP 19, natomiast w kategorii szkół średnich pierwsze miejsce zajął Michał Delewicz z ZSŻŚ. Wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich