VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski za nami!

Zespół Szkół nr 1 wraz ze Starostwem Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu już po raz ósmy byli organizatorami Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. Tym razem uczniowie szkół podstawowych i średnich deklamowali  wiersze o tematyce patriotycznej. Szanowne jury w składzie: Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Małgorzata Tudaj, Dyrektor ZS nr 1 Urszula Więcek oraz Katarzyna Martyniak z Radia Park miało trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ występy uczestników konkursu były na wysokim  i wyrównanym poziomie. Ostatecznie wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężyła Katarzyna Babkin z PSP 19, natomiast w kategorii szkół średnich pierwsze miejsce zajął Michał Delewicz z ZSŻŚ. Wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe.