Światowy Dzień Walki z Otyłością w bibliotece

Światowy Dzień Walki z Otyłością został ustanowiony w celu zapobiegania i leczenia nadwagi – choroby XXI wieku. Otyłość może prowadzić do występowania wielu poważnych chorób o ogólnego pogorszenia stanu zdrowia. 24 października nasza biblioteka szkolna włączyła się w obchody tego dnia. Do każdej wypożyczonej w tym dniu książki dołączona była ulotka propagująca promocję zdrowego stylu życia.

Izabela Truty

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich