"100 lat dla Polski"

Młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielem bibliotekarzem p. Izabelą Truty udała się z wizytą do Państwowego Przedszkola nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu. Zaproszono nas tam w celu realizacji projektu edukacyjnego "100 lat dla Polski" ("Cała Polska czyta polskie"). Nasi uczniowie czytali legendę o powstaniu państwa polskiego. W podzięce przedszkolaki zaśpiewały piosenkę "Jestem Polką i Polakiem". Było miło, wesoło i... patriotycznie !

 

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich