KAPSUŁA CZASU

W I Liceum Ogólnokształcącym 6 listopada 2018 roku przygotowano wyjątkową uroczystość, w której udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół nr 1. Aby uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, przygotowano KAPSUŁĘ CZASU, w której umieszczono informacje przeznaczone dla przyszłych pokoleń.

Przewodnicząca naszej szkoły, Wiktoria Groetschel, wraz zarządem SU uroczyście zaprezentowała rzeczy, które młodzież postanowiła włożyć do Kapsuły. Znalazły się w niej okolicznościowe medale z Biegu po Zdrowie, który organizujemy co roku, a także medal szczególny - z Biegu dla Niepodległej. Umieszczone w Kapsule zdjęcia z wydarzeń szkolnych pokazują, że uczniów łączy szkoła i pasje: sport, gotowanie, czytanie, pisanie wierszy, rysowanie, projektowanie, stylizacja, muzyka i przyjaźń. Do Kapsuły włożyliśmy także przepis na tradycyjne pierniki świąteczne, które pieczemy w ZS1 zawsze przed świętami oraz profesjonalnie nagraną płytę szkolnego zespołu „Budowlanka”. Do naszej wiadomości dołączyliśmy grosik na szczęście. Wysłaliśmy w przyszłość nasz uśmiech i pozytywną energię.

Aneta Nawizowska

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich