"Z babcinej kuchni" - konkurs na najciekawszy przepis kulinarny

Biblioteka szkolna wraz z kółkiem gastronomiczno-cukierniczym ogłasza konkurs na najciekawszy przepis kulinarny związany z obchodami Świąt Bożego Narodzenia – pt. "Z babcinej kuchni".

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Celem konkursu jest:

  • Propagowanie polskiej szkoły kulinarnej.
  • Łączenie kulinarnych tradycji ze współczesnością.
  • Promocja biblioteki szkolnej i jej księgozbioru.

Zwyciężca konkursu otrzyma nagrodę książkową oraz możliwość publikacji przepisu w świątecznym numerze "TURKOT" oraz na szkolnej stronie internetowej i facebooku. Przepisy kulinarne należy w formie pisemnej dostarczyć do p. Izabeli Truty (BIBLIOTEKA SZKOLNA) do dnia 10 grudnia 2018 r. Mile widziane zdjęcie potrawy wykonanej wg dołączonego przepisu. Zgłoszenia konkursowe można również przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każde zgłoszenie do konkursu powinno zawierać:

  • Dane osobowe uczestnika konkursu.
  • Nazwę potrawy.
  • Zdjęcie potrawy (opcjonalnie).
  • Informację o źródłowym pochodzeniu receptury.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do publikacji danych osobowych uczestników konkursu, nazw, przepisów oraz wykorzystania zdjęć potraw.

11 grudnia 2018r. komisja konkursowa w składzie: p. Izabela Truty (biblioteka szkolna) i p. Marcin Zaczek (przewodniczący jury, opiekun kółka gastronomiczno-cukierniczego) wybierze najciekawszy przepis kulinarny. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o wygranej. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich