Andrzejkowe wróżby

Samorząd Uczniowski ZS1 wraz z Biblioteką szkolną 30 listopada 2018 roku zorganizował imprezę andrzejkową. Wróżki z klasy 2eT i 1mfT przepowiadały przyszłość: kiedy staniemy na ślubnym kobiercu, jakie imię będzie nosiła osoba przyszłego małżonka, co nas czeka w przyszłości... Do jabłek i słodyczy dołączone były cytaty z dobrych książek i zdrowotne porady.

Dawniej wierzono, że w wieczór andrzejkowy można poznać swoją miłosną przyszłości dzięki wróżbom. Współcześnie w całej Europie jest to pretekst do zabawy, żartów i spotkań towarzyskich. Wszystkim życzymy dziś miłej zabawy i spełnienia marzeń!

 

Aneta Nawizowska

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich