Zebranie Komitetu Organizacyjnego Zjazdu Absolwentów

W dniu 29.11.2018r. odbyło się kolejne zebranie Komitetu Organizacyjnego Zjazdu Absolwentów. Podczas spotkania omawiano sprawy dotyczące rejestracji ankiet zgłoszeniowych, dotyczących uczestnictwa w Zjeździe,  jakie napływają od  Absolwentów. Omawiano również zagadnienia związane ze scenariuszem i kształtem filmu, jaki ma powstać o szkole na potrzeby Zjazdu. Tematem było też wiele spraw bieżących, jakie już dziś trzeba rozwiązywać, aby zorganizować październikowe spotkanie Absolwentów. Wszystkie zagadnienia są ściśle związane z ilością uczestników Zjazdu, dlatego organizatorzy zwracają się z gorącą prośbą, aby wszyscy, którzy planują udział w Zjeździe wypełnili ankietę zgłoszeniową i  przesłali ją do szkoły.

Komitet Organizacyjny III Zjazdu Absolwentów ZS nr 1

Uczniowie o szkole: