W sobotę 8 grudnia 2018r. wolontariusze naszej szkoły przyłączyli się do akcji pisania listów zorganizowanej przez Szkolną Grupę Amnesty International działającą przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie Koźlu.  Po raz kolejny zorganizowany został Maraton Pisania Listów w obronie ofiar udokumentowanych przypadków naruszeń praw człowieka. Napisane listy zostaną przesłane do decydentów politycznych od których zależy los obrońców praw człowieka.

 Anna Plonka

 

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich