Teatralny poranek w ZS1

22 stycznia 2019 r. na scenie szkolnej auli Zespołu Szkół nr 1 wystąpili aktorzy Teatru Forma ze spektaklem na podstawie III cz. „Dziadów”. Była to dobra okazja dla uczniów młodszych klas technikum oraz zawodowych i branżowych naszej szkoły, by zapoznać się z klasyką polskiej literatury, a dla maturzystów - by powtórzyć materiał przed egzaminem dojrzałości. Widzom podobał się nietypowy sposób przedstawienia scen zbiorowych i dobrze dobrane podkłady muzyczne.

Aneta Nawizowska

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich