Teatralny poranek w ZS1

22 stycznia 2019 r. na scenie szkolnej auli Zespołu Szkół nr 1 wystąpili aktorzy Teatru Forma ze spektaklem na podstawie III cz. „Dziadów”. Była to dobra okazja dla uczniów młodszych klas technikum oraz zawodowych i branżowych naszej szkoły, by zapoznać się z klasyką polskiej literatury, a dla maturzystów - by powtórzyć materiał przed egzaminem dojrzałości. Widzom podobał się nietypowy sposób przedstawienia scen zbiorowych i dobrze dobrane podkłady muzyczne.

Aneta Nawizowska