"I teraz odchodzą w Świat..."

Ostatni dzień kwietnia był w tym roku w Zespole Szkół nr 1 dniem szczególnym. Żegnaliśmy uczniów, którzy przez ostatnie cztery lata byli częścią naszej szkolnej społeczności i z którymi zrosły się nasze losy. Dziś, absolwenci i przyszli maturzyści, opuszczali szkolne mury, by rozpocząć kolejny etap w swoim życiu.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego klas czwartych abiturientów żegnała Dyrekcja Szkoły oraz Grono Pedagogiczne, a zwłaszcza wychowawcy, z których każdy powiedział o swojej klasie parę ciepłych słów. Akademię uświetnili swoją obecnością również rodzice maturzystów, którym wręczono listy gratulacyjne i podziękowania za działalność na rzecz szkoły.

  Po uroczystym przekazaniu przez maturzystów sztandaru szkoły młodszym kolegom oraz przemówieniu Pani Dyrektor wręczono świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz za działania na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Swoim wychowawcom i nauczycielom dziękowali też maturzyści.

Życzę Wam, byście w dorosłym życiu umieli pozostać sobą. Realizujcie marzenia, ale bądźcie też wierni ideałom” - zwracała się do przyszłych maturzystów Pani Dyrektor Urszula Więcek w pełnym ciepłych słów przemówieniu. Kochani maturzyści! Cała społeczność Budowlanki przyłącza się do tych życzeń: bądźcie otwarci na świat, zdobywajcie go, ale nigdy nie zapominajcie o miejscu, które współtworzyliście i które współtworzyło Was...

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich