Dzień Otwarty w ZS1

W dniu 29. 04. 2019 r. w naszej szkole odbył się ,,Dzień Otwarty".  Odwiedziło nas około 300 uczniów. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020,  porozmawiać z nauczycielami, oraz starszymi kolegami. Podczas zwiedzania szkoły na młodzież czekało wiele atrakcji między innymi: występ zespołu ,, Budowlanka”, pokazy sztuki fryzjerskiej i wizażu, natomiast gastronomia piekła pyszne bułeczki, których zapach roznosił się po całej szkole.

Przyjazna atmosfera, możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu to atuty naszej szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu.