Dzień Otwarty w ZS1

W dniu 29. 04. 2019 r. w naszej szkole odbył się ,,Dzień Otwarty".  Odwiedziło nas około 300 uczniów. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020,  porozmawiać z nauczycielami, oraz starszymi kolegami. Podczas zwiedzania szkoły na młodzież czekało wiele atrakcji między innymi: występ zespołu ,, Budowlanka”, pokazy sztuki fryzjerskiej i wizażu, natomiast gastronomia piekła pyszne bułeczki, których zapach roznosił się po całej szkole.

 Przyjazna atmosfera, możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu to atuty naszej szkoły.

 Do zobaczenia we wrześniu.

 
 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich