„KAŻDA HISTORIA MA SWÓJ KONIEC...”

Długo wyczekiwany dzień wreszcie nadszedł – 19 czerwca uczniowie Zespołu Szkół nr 1 zakończyli kolejny rok szkolny. Podczas uroczystego apelu Pani Dyrektor Urszula Więcek gratulowała uczniom i dziękowała im za całoroczną pracę. Po wręczeniu świadectw z wyróżnieniem oraz dyplomów za różnorodną działalność wszyscy udaliśmy się do sal, gdzie wychowawcy rozdali pozostałe świadectwa i pożegnali się z uczniami.

Tego samego dnia pożegnaliśmy również absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. W uroczystości wzięli udział goście: Kierownik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego, pani Aurelia Stępień, oraz Maria Strache – Komendant OHP. Wręczono statuetki za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz osiągnięcia sportowe. Uczniowie wykazujący się szczególnym zaangażowaniem w różnych dziedzinach życia szkolnego i pozaszkolnego, a także ci, którzy zostali finalistami i laureatami konkursów organizowanych przez OHP, zostali nagrodzeni przez Hufce Pracy książkami i statuetkami.

Mottem tego uroczystego spotkania były słowa: „Każda historia ma swoj koniec, ale w życiu każdy koniec jest także początkiem nowej historii”. Dlatego Pani Dyrektor Urszula Więcek życzyła absolwentom nie tylko sukcesów zawodowych i dalszego rozwoju, ale też otwarcia na świat i drugiego człowieka. My również dołączamy się do tych życzeń: niech ta „nowa historia”, która dla Was właśnie się rozpoczyna, będzie pełna wspaniałych momentów i ludzi; niech otwierają się przed Wami nowe drogi i możliwości, a świat każdego dnia odkrywa przed Wami swoje piękno!

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich