NOWY ROK SZKOLNY CZAS ZACZĄĆ!

W nieco pochmurnej aurze rozpoczynaliśmy dziś w Budowlance nowy rok szkolny 2019/2020. Rok szczególny i pełen wyzwań, ponieważ witamy dziś w naszej szkole dwa razy liczniejszą grupę pierwszoklasistów: nie tylko absolwentów gimnazjów, ale również klas ósmych szkół podstawowych. Podczas uroczystej inauguracji, w czasie której nastąpiło też ślubowanie klas pierwszych, wszystkich przybyłych uczniów i nauczycieli witała Pani Dyrektor Urszula Więcek oraz przedstawiciele samorządu szkolnego. Witając klasy pierwsze Pani Dyrektor zapewniała, że Budowlanka to szkoła dobra, bezpieczna, dająca wiele możliwości rozwoju. To także szkoła przyjazna, w której każdy może poczuć się jak w domu, z bliskimi sobie ludźmi.

Niech zatem nie zmyli nas pogoda – bo przed nami jeszcze wiele słonecznych momentów w nadchodzącym roku szkolnym! Dlatego życzmy sobie nawzajem zapału do pracy, sukcesów, wytrwałości – ale też otwartości: na siebie nawzajem i na to, co przyniesie „jutro”...

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich