Czytamy w plenerze

6 września 2019r. o godz. 12.00 w muszli koncertowej im. Teresy Haremzy w kozielskim parku przedstawiciele samorządu, lokalnych mediów, sportu, organizacji pozarządowch i szkół odczytali wybrane fragmenty dzieł polskiej nowelistyki. Nasza szkoła tradycyjnie włączyła się w akcję Narodowego Czytania, ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. W ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Kędzierzynie-Kożlu, nasz przedstawiciel Bartek Gilewicz czytał fragment "Dymu" Marii Konopnickiej.

Izabela Truty

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich