Wręczenie dyplomów czeladniczych

17 września 2019 r w Zespole Szkól nr 1 miała miejsce szczególna uroczystość – wręczenie dyplomów czeladniczych przez wiceprezesa Izby Rzemieślniczej w Opolu w zawodzie Monter Izolacji Przemysłowych 13 uczniom klasy czwartej Technikum Budownictwa. Dzięki innowacji „Mały Menadżer” wprowadzonej 2 lata temu z patronacką firmą Multiserwis z Krapkowic uczniowie Technikum Budownictwa zdobywali równolegle drugi zawód – Monter Izolacji Przemysłowych.

Sukces uczniów naszej szkoły był możliwy dzięki tworzeniu  czegoś, co wychodzi poza schemat, dzięki  otwartości i chęci współpracy firmy Multiserwis, w której młodzież miała zajęcia praktyczne i teoretyczne. Ale również dzięki  możliwość włączenia  innowacji do projektu „Szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy” prowadzonego przez RZPWE, który umożliwił sfinansowanie  działań i  podniósł jakość prowadzonych zajęć oraz dzięki  OCRG w Opolu, które bardzo  sprawnie zorganizowało kursy i szkolenia.

Pani dyrektor szkoły – Urszula Więcek podziękowała wszystkim instytucjom za współpracę, mówiąc, że jest zaszczycona, że szkoła mogła  współpracować z tak wspaniałą grupą pasjonatów i profesjonalistów, otwartych na potrzeby młodzieży i rynku pracy. Natomiast młodzieży pogratulowała wielkiego sukcesu na skalę kraju.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich