"Czas na rybę - Junior "

 

Dnia 5 października nasze uczennice: Julia Myszka i Julia Lerch uczestniczyły w profesjonalnym konkursie kulinarnym "Czas na rybę-Junior ", który odbył się w zamku w Niemodlinie, podczas Wojewódzkiego Świeta Karpia Opolskiego. W konkursie wzieły udział drużyny ze szkoł gastronomicznych z Namysłowa, Gorzowa Wielkopolskiego i Wodzisławia Ślaskiego. Młodzież miała za zadanie przygotować danie z karpiem i maślanką w roli głównej. Po emocjonującej i pełnej wrażeń rywalizacji nasze uczennice zajęły 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kulinarnych podbojach! 
 
 

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich