Z okazji III Zjazdu Absolwentów i 65-lecia Zespołu Szkół nr 1 Absolwenci, Emerytowani Nauczyciele, Dyrekcja i Pracownicy Szkoły otrzymali wiele życzeń, podziękowań i listów gratulacyjnych. Między innymi od Ministra Edukacji Narodowej P. Dariusza Piątkowskiego, Marszałka Województwa Opolskiego P. Andrzeja Buły, Opolskiego Kuratora Oświaty P. Michała Sieka, Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego P. Małgorzaty Tudaj, Prezydenta Miasta  Kędzierzyn-Koźle P. Sabiny Nowosielskiej.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich