Zdrowo-kolorowo

Uczennice klasy drugiej Branżowej Szkoły I Stopnia będące uczestniczkami Hufca Pracy promowały zdrowy styl życia podczas spotkania upowszechniającego projekt ,,Jedność w różnorodności-medialnie, kulinarnie, europejsko” współfinansowanego z Unii Europejskiej, którego głównym celem była wymiana międzynarodowa młodzieży z Polski i Litwy. Dziewczęta opowiedziały o zdobytych doświadczeniach podczas projektu, warsztatach z carvingu, gdzie nauczyły się tworzyć przepiękne dekoracje, piramidzie żywieniowej oraz warsztatach fotograficznych. W dniu 10.10.2019 r. na holu głównym, uczennice powyższej klasy zorganizowały stoisko promocyjne, na którym znalazły się kolorowe owoce i warzywa, bakalie, a także świeże soki. Nie zabrakło również łakoci w postaci ciastek zbożowo – żurawinowych, słonecznikowych z miodem i lawendą. Stoisko cieszyło się gromkim zainteresowaniem wśród uczniów.