Wielki sukces Budowlanki w BIEGU BELFRA

26 października w Grodkowie odbył się II Opolski Bieg Belfra, zorganizowany przez Opolskiego Kuratora Oświaty. W imprezie wzięli udział nauczyciele, pracownicy kuratorium oraz obsługi i administracji placówek oświatowych, a także sympatycy biegu. Łącznie startowało 240 osób. Naszą szkołę reprezentowała drużyna nauczycieli w składzie: Irena Czuta-Pakosz, Izabela Truty i Iwona Winkiewicz, uczestnicząc w 5 km marszu Nordic Walking i osiągając ogromny sukces – I miejsce jako drużyna. Nasze zawodniczki również indywidualnie stanęły na podium. Wykazały się ogromną ambicją i wolą walki, rywalizując ze 105 zawodnikami. W kategorii nauczyciel dyplomowany kobiet: I miejsce – Irena Czuta-Pakosz, II miejsce – Izabela Truty. W kategorii nauczyciel stażysta/kontraktowy kobiet: I miejsce – Iwona Winkiewicz.

Ogromne gratulacje dla naszych zawodniczek. Życzymy dalszych sukcesów!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich