Wizyta uczniów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

26.11.2019 r.  uczniowie z klas ekonomicznych i logistycznych wzięli udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wizytę na uczelni młodzież rozpoczęła od wysłuchania wykładu dr Artura Grabowskiego „Ekonomiczny wymiar współczesnego sportu” w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych. Następnym punktem Dnia Otwartego była wycieczka po kampusie uczelni. Na młodzież czekały następujące atrakcje:

-  fotobudka, koło fortuny - uczniowie oraz nauczyciele mogli zrobić sobie tematyczne zdjęcia pamiątkowe oraz zdobyć atrakcyjne nagrody;

-  stoiska Biura Rekrutacji i Biura Współpracy Międzynarodowej. Tu uczniowie i nauczyciele mogli dowiedzieć się, jakie są zasady przyjęcia na studia oraz gdzie najlepiej wyjechać na zagraniczne wymiany.

-  Strefa Kierunków - stoisko Ambasadorów, którzy odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące kierunków studiów.

- Strefa Organizacji Studenckich, czyli miejsce, w którym uczniowie dowiedzieli się, jak mogą zacząć aktywności w organizacjach i projektach studenckich.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich