28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w minioną niedzielę - 12 stycznia 2020r. Wśród Wolontariuszy, których mogliśmy spotkać na ulicach naszego miasta i powiatu nie zabrakło uczniów naszej szkoły. W tym roku w sztabie Kędzierzyn-Koźle Zespół Szkół nr 1 zgłosił 20 chętnych ochotników.  Wielu uczniów zbierało pieniążki również w innych sztabach, na terenie swoich miejscowości, gmin i parafii. Zebrane środki przeznaczone zostaną w tym roku na na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Serdecznie dziękuję wszystkim Wolontariuszom za swój czas, siły i serce.

Anna Plonka

opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu ZS 1