28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w minioną niedzielę - 12 stycznia 2020r. Wśród Wolontariuszy, których mogliśmy spotkać na ulicach naszego miasta i powiatu nie zabrakło uczniów naszej szkoły. W tym roku w sztabie Kędzierzyn-Koźle Zespół Szkół nr 1 zgłosił 20 chętnych ochotników.  Wielu uczniów zbierało pieniążki również w innych sztabach, na terenie swoich miejscowości, gmin i parafii. Zebrane środki przeznaczone zostaną w tym roku na na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Serdecznie dziękuję wszystkim Wolontariuszom za swój czas, siły i serce.

 

Anna Plonka

opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu ZS 1

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich