Konkurs o profilaktyce uzależnień "Życie bez nałogów"

Zapraszamy serdecznie uczniów chcących zdobyć i pogłębić wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, do wzięcia udziału w konkursie wiedzy na temat profilaktyki uzależnień " Życie bez nałogów". Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Medycznych w Kędzierzynie- Koźlu. Etap szkolny będzie zorganizowany w okresie 9-11 marca. Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie zapraszamy na małą salę do zapisów. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu bądź u Pani Profesor Iwony Winkiewicz.

Przybywajcie:)

Regulamin (do pobrania w formacie PDF)