Konkurs o profilaktyce uzależnień "Życie bez nałogów"

Zapraszamy serdecznie uczniów chcących zdobyć i pogłębić wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, do wzięcia udziału w konkursie wiedzy na temat profilaktyki uzależnień " Życie bez nałogów". Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Medycznych w Kędzierzynie- Koźlu. Etap szkolny będzie zorganizowany w okresie 9-11 marca. Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie zapraszamy na małą salę do zapisów. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu bądź u Pani Profesor Iwony Winkiewicz.

Przybywajcie:)

Regulamin (do pobrania w formacie PDF)

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich