Sukces! Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 29 lutego 2020 r. w Nysie odbyły się Zawody Okręgowe XXXIII Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do zawodów zostało zakwalifikowanych  43 uczniów z 11 szkół – techników budowlanych -  województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie (z klasy 4aT) uzyskali zarówno indywidualnie jak i drużynowo świetny wynik. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskał Robert Domin, zdobywając 5 miejsce.

Miejsca naszych pozostałych reprezentantów:

Łukasz Kampa         - 8,

Thomas Thomalla   - 11,

Olaf Wilczek             - 12.

Drużynowo nasza szkoła została sklasyfikowana na 3 miejscu.

Wszyscy nasi reprezentanci poprzez swoje świetne wyniki zdobyli już tytuł Finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz prawo udziału w Finale Centralnym zaplanowanym na 2 - 4 kwietnia w Rzeszowie.

Opiekun uczniów mgr inż. Zbigniew Romik.