Instytut Badań Edukacyjnych ogłosił konkurs kreatywny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów z woj. opolskiego do wzięcia udziału w konkursie,  jednocześnie prosząc Państwa o przekazanie/udostępnienie informacji o nim młodzieży szkół ponadpodstawowych z jaką na co dzień pracujecie.

Głównym celem konkursu “Moje hobby na rynku pracy” jest upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie oraz możliwości, jakie w zakresie potwierdzania kompetencji daje ZSK. W konkursie wzięli już udział uczniowie z województwa podkarpackiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Tym razem przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych stanie młodzież z czterech innych województw!

Zasady udziału:

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursowym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie o szkole: