9 i 10 marca 2020 odbył się Kurs Kelnerski Podstawowy dla 34 uczniów ZS nr 1 kształcących się na różnych kierunkach, zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich i firmę JAKIMOWICZ HoReCa ACADEMY. Kurs był okazją do zapoznania się z zasadami pracy kelnera, obsługi gości, serwowania potraw i nakrywania stołu. Uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.
 

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich