Zapraszamy do Budowlanki

Miło mi zaprezentować film promujący naszą szkołę, zrealizowany przez uczniów klasy 2aT (technik budownictwa) pod przewodnictwem Nikoli i Magdaleny Suchanek. A może ktoś jeszcze z naszych uczniów chce się pochwalić swoimi umiejętnościami w tej dziedzinie i nakręci podobny filmik. Gwarantujemy interesujące nagrody!
Gotowe filmy proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Izabela Truty