Mistrzostwach Powiatu LICEALIADA 2016/17

Reprezentacja szkolna dziewcząt w piłce nożnej zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu LICEALIADA 2016/17 i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 24 października.

Trenerzy: Duchnowicz, Łoś

Europejski Tydzień Sportu - Spływ Kajakowy

Europejski Tydzień Sportu w Zespole Szkół nr 1

od 10 do 17 września 2016 r.

#BEACTIVE

 " Spływ kajakiem wielka sprawa i wysiłek, i zabawa ".

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w Zespole Szkół nr 1 zostały zorganizowane kolejne działania aktywności ruchowej. 15 września liczna grupa uczniów uczestniczyła w spływie kajakowym na dystansie 15km, tzw. Pętla Sławięcicka. Dla większości z nich był to pierwszy kontakt z turystyką wodną. Uczniowie poprzez doświadczenie praktyczne poznali zasady techniki manewrowania kajakiem oraz zasady bezpieczeństwa i zachowania się na wodzie. Mamy nadzieję, że nabyte nowe umiejętności ruchowe zostaną wykorzystane w wolnym czasie, i w ciągu całego życia.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich