Wyzwanie Czytelnicze 2018

Zbliża się NOWY ROK ! Drogi Uczniu, czy masz już jakieś noworoczne postanowienie? W naszej bibliotece szkolnej ogłaszam WYZWANIE CZYTELNICZE. Podejmij je !  Dzięki temu uda Ci się przeczytać więcej i bardziej różnorodnych książek, po które być może nigdy byś nie sięgnął. Podejdź do biblioteki, zadeklaruj ile książek przeczytasz do 31 grudnia 2018 r. I ... wygrywaj książki !

Zapraszam!
Izabela Truty

Mikołaj z krainy książek

6 grudnia "Budowlankę" odwiedził Mikołaj z pięknymi asystentkami, elfem oraz... workiem książek. Oczywiście tradycyjnie były też cukierki. Asystentki z klasy 1eT dzielnie pomagały Mikołajowi. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a Mikołaj obiecał, że wróci do nas za rok.

Izabela Truty

Mikołaj się zbliża…

Już 6 grudnia zapraszam wszystkich na WIELKI MIKOŁAJKOWY KIERMASZ. Spotkamy się o godz. 10.25 na szkolnym korytarzu. Przyjdźcie, a spotka WAS książkowy zawrót głowy ! Kiermasz będzie również do obejrzenia w bibliotece szkolnej w dniach 6-15 grudnia.

Z Mikołajowym pozdrowieniem – Wasz bibliotekarz!
Izabela Truty

"Budowlanka" też czyta "Wesele"

5 września 2017 r. o godz. 12.00 uczniowie klasy 3 lT wraz z nauczycielami brali udział w akcji NARODOWE CZYTANIE 2017. Wydarzenie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie spotkali się przedstawiciele najważniejszych instytucji Kędzierzyna-Koźla, dziennikarze lokalnych mediów oraz uczniowie, czytając "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich