FLORYSTYKA I QUILLING – ŚWIAT DOMINIKI

Swoją pasję Dominika Gabor odkryła bardzo wcześnie: już jako dziecko zbierała ładne kamyki, kolorowe szkiełka, wstążki, liście i kwiaty. Układała bukiety, łączyła różne elementy w zaskakujących kompozycjach. Florystyka to sztuka dla wrażliwych i kochających piękno, wymaga łączenia wiedzy o roślinach z wyobraźnią, pomysłowością i zmysłem estetycznym.

KARNAWAŁ TYLKO Z DJ. NEXUSEM!

Osobą, którą musicie obowiązkowo poznać w karnawale jest Artur Polok, czyli DJ. NeXus: didżej i producent muzyki klubowej. Prawdziwie i pozytywnie zakręcony na punkcie muzyki! Artur jest uczniem technikum, chce zdobyć dobry zawód i realizować swoje muzyczne pasje. Znajdźcie go na facebooku!

BMX TO JEST TO!

Pasją Grzegorza Chrzanowskiego jest rower typu BMX. Jest to rower przeznaczony głównie do wykonywania trików w powietrzu, zjeżdżania po poręczach, itp. Jest to sport, w którym podstawą są ciężkie treningi, bez tego nic się nie osiągnie.

FOTOGRAFIA ORAZ RYSUNEK W OŁÓWKU

Pasją Pauliny Gołombek jest fotografia oraz rysunek w ołówku. Jej plany na przyszłość to skończenie technikum i studiowanie architektury. Paulina ma wiele marzeń: mniejsze i większe, dziwne i takie jak każdy "Na pewno moim marzeniem jest osiągnięcie czegoś w życiu, by nie było ono nudne i monotonne" – mówi.

INTERESUJE MNIE TEORIA MUZYKI...

Marcin Tynka kocha muzykę. Marzy, by dostać się do wyższej szkoły muzycznej. "Chciałbym poznać muzykę i zrozumieć chociaż jakiś jej pierwiastek" – mówi. Wraz z kolegą gitarzystą chce nagrać kilka utworów, marzą o koncercie dla znajomych.

FRYZJERSTWO TO MOJA PASJA - SABINA POGODA

Dziś chcemy przedstawić Wam kolejną osobę z wielką pasją w naszej szkole... Jest nią tegoroczna maturzystka Sabina Pogoda. Kiedy po gimnazjum stanęłam przed koniecznością wyboru szkoły w której będę kontynuować proces swojej edukacji, nie miałam wątpliwości - wybrałam Technikum Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich