CIEKAWA ŚWIATA I LUDZI

Zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze. To zjednuje Sandrze Szafarczyk przyjaciół. Lubi ludzi, muzykę i podróże. Swoje pasje łączy podczas wyjazdów na występy z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Żeglugi Śródlądowej, w której gra na werblu.

NA SCENIE JAK RYBA W WODZIE

Uwielbia występować. Kocha scenę. Świetnie czuje się w repertuarze śląskim. W gimnazjum wygrała Konkurs Mowy Śląskiej. Bywa zapraszana na uroczystości rodzinne: wieczory panieńskie, wesela, urodziny. Lubi bawić ludzi. "Sama się przy tym dobrze bawię!" - mówi Jessika Biela.

PIĘKNY GŁOS, WRAŻLIWE OKO

Sandra Kokot kocha muzykę i uwielbia śpiewać. A głos ma piękny. Potrafi  wyśpiewać repertuar Adele, Cohena i wielu innych artystów. Wybrała profil gastronomiczny, bo jak przyznaje, gotowanie to pasjonująca sztuka. Interesuje ją wiele dziedzin. Do jej pasji należy również fotografia.

ROWER TO MOJA PASJA

Jest miłośnikiem kolarstwa. Chce być najlepszy. Wymaga dużo od siebie. Trenuje. Podium? Wiele razy. Plany? Być za każdym razem lepszy. Z niecierpliwością wypatruje wiosny. Pogodny, zawsze uśmiechnięty. Taki jest Oskar Grabski.

MISTRZ F3

Mateusz Woźniak jest uczniem Zespołu Szkół nr. 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Uczęszcza do klasy 3 technikum w zawodzie technik organizacji usług gastronomicznych. Tak jak zapewne większość osób w jego wieku ma hobby.

GOTOWANIE TO MOJA PASJA

Przygoda z kuchnią w przypadku Krzysztofa Warchali zaczęła się w wieku 11 lat. Zafascynował go świat przepisów, starych receptur i bogactwo smaków jakie można wyczarować z kilku składników. Z czasem nauczył się, że gotowanie to wiedza, planowanie, dobra organizacja i szczypta ... magii. Gotował już dla stu osób. Gotował dla ludzi znających się na sztuce kulinarnej, dla wymagających pięknej oprawy. Skromnie przyznaje, że byli zachwyceni.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich