WCIĄŻ SŁYSZĘ MUZYKĘ, WIĘC TAŃCZĘ

Łukasza Michalaka zna w naszej szkole każdy... Wciąż wybija rytm, jakby muzyka dla niego nigdy nie milkła... Kocha tańczyć. Pasjonuje go taniec zwany ulicznym, który wymaga od tancerza niezwykłej koordynacji ruchów.

ŚPIEWAŁA W WATYKANIE DLA PAPIEŻA

Pokochała śpiew już w przedszkolu. Dawać radość innym śpiewem to główne założenie chóru "Bel Canto", do którego Klaudia Kusz należy od 6 lat. Ze wzruszeniem wspomina występ w Watykanie dla Papieża.

PASJONUJĄ NAS PTASZNIKI

Ptaszniki to duże włochate pająki, które u wielu ludzi wywołują paniczny lęk. Karolina Kubicka i Dawid Lewczak hodują te olbrzymie bezkręgowce i mogą opowiadać o nich godzinami. Fascynuje ich świat ptaszników: ich zwyczaje, tryb życia, budowa. Dużo czytają i wymieniają się doświadczeniami z innymi hodowcami. Wydają oszczędności na pokarm i gadżety dla swoich pupili.

Z PIŁKĄ PRZY NODZE I W DOBRYM HUMORZE

LKS Rolnik Biedrzychowice - Głogówek to klub, do którego należy uczennica naszej szkoły Aneta Zygmund. Jest bardzo zdyscyplinowaną zawodniczką, która sukcesy na boisku uzyskuje dzięki talentowi do piłki nożnej i solidnej pracy.

BOKS I NOŻYCZKI

Wiele razy słyszała, że boks to nie jest sport dla dziewcząt. A przecież kobiety są zwinne i wytrzymałe, szybkie i precyzyjne. Aleksandra Bielas na pewno taka jest w sporcie, który wybrała. Jej pasją jest boks. Dużo czasu spędza na treningach.

PIĘKNO PROSTYCH RZECZY

Marzyła o liceum plastycznym, ale nie chciała uczyć się daleko od domu. Michalina Majnusz w domu ma bowiem pracownię, gdzie może oddawać się swojej pasji – malowaniu. Misia maluje obrazy, uwielbia pracować z gliną, tworzy kolaże z różnorodnych materiałów.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich