Kucharz z zacięciem aktorskim

Tomek Truty kształci się w zawodzie kucharz. Jego drugą pasją, oprócz gotowania, jest aktorstwo. Jego pierwsza, brawurowo zagrana rola, to postać Rudolfa Czerwononosego. 

Dzień talentu w ZS1

"Talent ze wszystkiego może uczynić rzecz piękną"

(Mikołaj Gogol)

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego 18 lutego odbył się Dzień Talentu. W miłej atmosferze, przy świecach i słodyczach rozmawialiśmy o roli pasji w życiu człowieka. Uczniowie opowiadali o zainteresowaniach, nietuzinkowych sposobach spędzania czasu, sukcesach sportowych oraz prezentowali różne talenty: muzyczne, taneczne, plastyczne, manualne. Młodzież naszej szkoły jest wyjątkowa, o czym mogliśmy przekonać się wielokrotnie. Zimowe popołudnie w takim towarzystwie to prawdziwa przyjemność!

Muzyka i narciarstwo alpejskie

Rafael Kolender ma wiele pasji, największe to muzyka i sport. Rafael uwielbia grę na saksofonie, której uczy się już kilka lat. Jest członkiem Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Leśnicy, z którą odbył liczne podróże i miał możliwość grać w wielu miejscach, poznać wspaniałych ludzi.

DZIEWCZYNA Z PASJĄ DO BOKSU

Iwona Kryś jest Mistrzynią Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie. Z jej sukcesów jesteśmy dumni wszyscy: nauczyciele, społeczność szkolna, przyjaciele, rodzina, trenerzy. Na ringu jest zwinna i bardzo skuteczna, rywalki z respektem traktują jej prawy sierpowy.

Haft krzyżykowy

Haft krzyżykowy jest ściegiem ozdobnym cieszącym się znów wielką popularnością. Wzory wyszywane tą techniką są modne ze względu na oryginalność i unikatowość. Martin Gabor zajmuje się haftem krzyżykowym od kilku lat.

PASJA – ŻYCIE – DAWID HERICH!

Wieczny optymista, wulkan energii i pomysłów – tak Dawida Hericha określają znajomi. Pogodny, uśmiechnięty, szczery. "Życie to dar, trzeba cenić prezenty podarowane przez Boga" – mówi skromnie Dawid.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich