Mistrzostwa powiatu dziewcząt w trawiastej piłce nożnej

Dnia 12 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:00 odbyły się mistrzostwa powiatu dziewcząt w trawiastej piłce nożnej. Drużyna naszej szkoły pod opieką Henryka Sadowskiego wywalczyła sobie awans do półfinału wojewódzkiego wygrywając z II Liceum Ogólnokształcącym 2:0 (A.Celner,A.Suchanek) z I LO 1:0 (K.Czartoryska) i remisując z Zespołem Szkół w Sławięcicach 1:1 (K.Czartoryska) Po zliczeniu punktów Budowlanka nie miała sobie równych dzięki czemu zafundowała sobie kolejną szanse na wygraną w piątek,kiedy odbędą się półfinały wojewódzkie,gdzie nasze reprezentantki rozegrają następne mecze na kozielskim orliku.

Skład : Anna Suchanek,Katarzyna Czartoryska, Magdalena Franecka, Angelika Celner, Ewelina Dworaczek, Katarzyna Petryszyn, Anna Biegai, Emilia Frai, Stefania Bojer, Magdalena Chromik.

Nasi górą!

Dnia 16 marca 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych drużynowo dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym.

Nowe osiągnięcia sportowe

W dniach 23-24 lutego 2016 r. uczennice i uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Mirosławy Ciach  brali udział w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym i deblowym.

Podkategorie

Podkategorie

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich