Od technika do logistyka II

Dnia 16.03.2018 odbył się w naszej szkole I etap konkursu „Od technika do logistyka II ”. Organizatorem konkursu jest Międzyuczelniane Studenckie Koło Naukowe „LogPoint” działające na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej oraz na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego. Cele konkursu to: pobudzenie zainteresowania wiedzą logistyczną uczniów szkół ponadgimnazjalnych, promowanie postaw twórczych i przedsiębiorczych oraz zachęcenie uczniów do kontynuacji nauki na kierunkach logistycznych Politechniki Opolskiej i Uniwersytetu Opolskiego.

Wycieczka przedmiotowa do firmy EKO-OKNA S.A.

Dnia 31.01.2018 odbyła się wycieczka klas 4lT (technik logistyk) i 3mj, której celem było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem firmy EKO-OKNA S.A - producenta stolarki otworowej. Podczas pobytu uczniowie poznali historię firmy, zostali zapoznani z ofertą zatrudnienia, mieli możliwość zwiedzenia działów produkcyjnych zakładu. Zaprezentowana została technologia produkcji, nowoczesne maszyny i inne niezbędne wyposażenie.

Andrzej Wilczek

Uczniowie o szkole: