Spotkanie organizacyjne

Dnia 22 lutego 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Komitetu Organizacyjnego III Zjazdu Absolwentów oraz nauczycieli  Zespołu Szkół  nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Celem spotkania było  poszerzenie  Komitetu Organizacyjnego III Zjazdu Absolwentów  o nowych członków: Panią Monikę Przezdzienk i p. Henryka Rupnika, absolwentów ZS nr1, ponadto zapoznanie uczestników spotkania  z postępami prac poszczególnych zespołów roboczych.

Uczniowie o szkole: