Podsumowanie II Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku "Budowlanki"

11 kwietnia w auli szkoły odbyła się gala podsumowująca II Plebiscyt  na Najlepszego Sportowca Roku "Budowlanki". Tytułem Najlepszego Sportowca w sieci może poszczycić się Natalia Skomska z klasy 3 cT, która zebrała 379 lajków na facebooku szkoły. W głosowaniu głównym Plebiscytu prawie 500 uczniów oddało ponad 1300 głosów.

IV Kulinarny Puchar Śląska Szkół Gastronomicznych - relacja

12 marca podczas targów gastronomicznych GASTROSILESIA, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach, odbył się finał IV Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych (KPŚSzG). Wśród finalistów znalazła się również drużyna z Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu - Bartosz Budny i Paulina Psiuk.

Uczniowie o szkole: