Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Uczniowie klasy I i III technikum ekonomicznego biorą udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej. Jest to największy projekt edukacyjny z zakresu edukacji giełdowej kierowany do młodzieży szkolnej.

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej „Licealiada” 2018/2019

W środę 3.10.2018  na stadionie "Kuźniczka " w Kędzierzynie-Koźlu startowali lekkoatleci Zespołu Szkół nr 1 " Budowlanka" Kędzierzyn -Koźle w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej  „Licealiada” 2018/2019. Drużyny składały się z 14 zawodników lub zawodniczek , ich  wyniki  w poszczególnych konkurencjach przeliczane były na punkty według tabel lekkoatletycznych. Suma punktów najlepszych 12 zawodników  daje wynik drużynie. Wyniki naszych zawodników w załączniku.