Harmonorgamy egzaminów maturalnych

Indywidualne harmonogramy egzaminów maturalnych dla absolwentów z lat ubiegłych można odebrać w sekretariacie szkoły.

Informacja dla maturzystów

Szkolenie dla maturzystów odbędzie się w dniu 16.04.2019r. (wtorek) o godz. 9.00 w AULI szkoły. Szkolenie dotyczy zasad organizacji matury oraz procedur. W trakcie szkolenia zostaną przekazane indywidualne harmonogramy.

Serdecznie zapraszamy

Dyrekcja szkoły

Informacja dyr. szkoły

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im Powstańców Śląskich  w Kędzierzynie-Koźlu informuje, iż od dnia 8 kwietnia 2019 r rozpocznie się strajk nauczycieli i pracowników szkoły. W przeprowadzonym referendum udział w strajku zadeklarowało 87% nauczycieli. W związku z tym, w dniach strajku nie istnieje  możliwość  przeprowadzenia zajęć dydaktycznych. Uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I St - młodocianych pracowników,  proszę o  zgłoszenie się u pracodawców celem odbycia praktycznej nauki zawodu. Istnieje możliwość objęcia zajęciami opiekuńczymi chętnych uczniów klas technikum. O ewentualnych zmianach będę Pastwa informować  na bieżąco.

Z wyrazami szacunku

Urszula Więcek

Dyrektor ZS nr1

Informacja dyr. szkoły

Informacja dotycząca jutrzejszej pracy szkoły (8.04.2019) ukaże się po godzinie 20.00.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich