PILNE

Zgodnie z komunikatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.03.2020 r. w sprawie pracowników młodocianych dyrekcja szkoły prosi pracodawców o zastosowanie się do poniższych zaleceń:

"W związku z rozprzestrzenianiem się na terytorium Polski koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo młodzieży, zalecamy pracodawcom zwolnienie pracowników młodocianych, w tym uczniów będących młodocianymi pracownikami, zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego, z obowiązku świadczenia pracy w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, o którym mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148, z późn. zm.).

Informujemy, że prowadzone są prace legislacyjne mające na celu wliczenie okresu zawieszenia zajęć w szkołach do okresu, za jaki pracodawcom, którzy zawarli umowę z uczniami-młodocianymi pracownikami, przysługuje dofinansowanie kosztów kształcenia."

Uwaga Maturzyści!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konsultacjach przedmaturalnych.

Zajęcia będą odbywały się z języka angielskiego, historii, geografii i języka niemieckiego.

Harmonogram:

język angielski – 17 kwietnia 2019 godz. 900  , 18 kwietnia i 19 kwietnia od godz. 800

historia  – 17 kwietnia 2019 godz. 900  , 18 kwietnia i 19 kwietnia od godz. 900

geografia – 18 kwietnia i 19 kwietnia od godz. 800

jęz. niemiecki -  18 kwietnia i 19 kwietnia od godz. 800

Harmonogram konsultacji na dni poświąteczne  zostanie podany po uzgodnieniu z nauczycielami.

Harmonorgamy egzaminów maturalnych

Indywidualne harmonogramy egzaminów maturalnych dla absolwentów z lat ubiegłych można odebrać w sekretariacie szkoły.

Informacja dla maturzystów

Szkolenie dla maturzystów odbędzie się w dniu 16.04.2019r. (wtorek) o godz. 9.00 w AULI szkoły. Szkolenie dotyczy zasad organizacji matury oraz procedur. W trakcie szkolenia zostaną przekazane indywidualne harmonogramy.

Dyrekcja szkoły

MATURA 2019 - materiały z września

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzenia egzaminu maturalnego w nowej formule - POBIERZ

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2018 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2018/2019 - POBIERZ