Dzień: 31.03.2022 (czw.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | Głąbikowska Ewa | 2tbe|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Łoś Dariusz | |
5 | Głąbikowska Ewa | 2tbe|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Łoś Dariusz | |
6 | Głąbikowska Ewa | 1te|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Głąbikowska Ewa | 1te|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kamusella Agnieszka | 3tl | Biologia | 207 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kamusella Agnieszka | 4cT | Biologia | 207 | Lekcja odwołana | |
4 | Kamusella Agnieszka | 4cT | Biologia | 211 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Kamusella Agnieszka | 4cT | Biologia | 10 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Kamusella Agnieszka | 2tbe | Matematyka | 8 | Krzyżanowska Dorota | |
7 | Kamusella Agnieszka | 3tl | Biologia | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kamusella Agnieszka | 3cT | Biologia | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Koszmider Agnieszka | 3eT|2/2 | Systemy komputerowe w rozliczeniach finansowych | 107 | Krebs Piotr | |
5 | Koszmider Agnieszka | 3eT|2/2 | Systemy komputerowe w rozliczeniach finansowych | 107 | Krebs Piotr | |
1 | Kowalska Ramona | 1tb | Wykonywanie robót murarskich | 10 | Pająk-Czopowska Urszula | |
2 | Kowalska Ramona | 1tb | Wykonywanie robót murarskich | 10 | Pająk-Czopowska Urszula | |
1 | Kowaś Ewelina | 2tbe|niem | Język niemiecki | 303 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kowaś Ewelina | 2tbe|niem | Język niemiecki | 303 | Lekcja odwołana | |
3 | Kowaś Ewelina | 1tż | Doradztwo zawodowe | 303 | Tyka Krystyna | |
4 | Kowaś Ewelina | 1te|ang1 | Język angielski | 304a | Jaworska Katarzyna | |
4 | Kowaś Ewelina | 1te|ang2 | Język angielski | 304a | Jaworska Katarzyna | |
4 | Kowaś Ewelina | 1te|niem | Język angielski | 306 | Jaworska Katarzyna | |
1 | Kulesza Aleksandra | 3lT|niem | Język angielski | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kulesza Aleksandra | 3mT|niem | Język angielski | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kulesza Aleksandra | 3lT|niem | Język angielski | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kulesza Aleksandra | 3mT|niem | Język angielski | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kulesza Aleksandra | 2tbe|niem | Język angielski | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Kulesza Aleksandra | 3cT|ang | Język angielski | 205 | Mizera Dominika | |
5 | Kulesza Aleksandra | 3cT|ang | Język angielski | 205 | Mizera Dominika | |
1 | Kupczyk Bartosz | 2tl|1/2 | Przechowywanie zapasów | 106 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kupczyk Bartosz | 3tl|1/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 106 | Lekcja odwołana | |
4 | Kupczyk Bartosz | 3lT|2/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 106 | Hornatkiewicz Alina | |
5 | Kupczyk Bartosz | 3lT|2/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 106 | Hornatkiewicz Alina | |
6 | Kupczyk Bartosz | 3lT|2/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 106 | Hornatkiewicz Alina | |
8 | Kupczyk Bartosz | 3tl | Podstawy logistyki | 106 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Treffon Danuta | 3cT|2/2 | Pracownia planowania żywienia i organizacji gastronomii | 5 | Czulak Joanna | |
7 | Treffon Danuta | 2tż|1/2 | Pracownia usług i obsługi konsumenta | 5 | Czulak Joanna | |
8 | Treffon Danuta | 2tż | Zasady żywienia człowieka | 5 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Wahl-Gerlich Melania | 3aT|1/2 | Pracownia organizacji i kosztorysowania robót budowlanych | 108 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Wahl-Gerlich Melania | 3aT|1/2 | Pracownia organizacji i kosztorysowania robót budowlanych | 308 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Wilczek Andrzej | 3tl|2/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 308 | Lekcja odwołana | |
6 | Wilczek Andrzej | 2tż|inf1 | Informatyka | 308 | Bagińska Iwona | |
1 | Zaczek Marcin | 2tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
2 | Zaczek Marcin | 2tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
3 | Zaczek Marcin | 2tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
4 | Zaczek Marcin | 2tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
5 | Zaczek Marcin | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
6 | Zaczek Marcin | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
7 | Zaczek Marcin | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
8 | Zaczek Marcin | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Walichowska Joanna | |
1 | Zgaślik Monika | 3mT|ang | Język niemiecki | 6 | Kierońska Aleksandra | |
2 | Zgaślik Monika | 3mT|ang | Język niemiecki | 6 | Kierońska Aleksandra | |
3 | Zgaślik Monika | 4eT|ang | Język niemiecki | 12 | Plonka Anna | |
3 | Zgaślik Monika | 4mfT|ang | Język niemiecki | 6 | Plonka Anna | |
7 | Zgaślik Monika | 4eT|ang | Język niemiecki | 9 | Plonka Anna | |
7 | Zgaślik Monika | 4mfT|ang | Język niemiecki | 9 | Plonka Anna | |