Dzień: 09.05.2022 (pon.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0 | Bogusz Anna | 3trf|t.usfryz | BHP we fryzjerstwie | 211 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Bogusz Anna | 3trf | Biologia | 211 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Bogusz Anna | 3trf | Biologia | 211 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Bogusz Anna | 3fp | Chemia | 109 | Malczewska Maria | |
5 | Bogusz Anna | 3fg | Zajęcia z wychowawcą | 303 | Smaga Wioleta | OHP |
6 | Bogusz Anna | 3te | Biologia | 211 | Bagińska Iwona | |
7 | Bogusz Anna | 1tb | Chemia | 211 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Cież Ryszard | 1te|2/2 | Informatyka | 309 | Wilczek Andrzej | |
2 | Cież Ryszard | 1mw | Edukacja dla bezpieczeństwa | 10 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Cież Ryszard | 1mw|2/2 | Informatyka | 309 | Bagińska Iwona | OHP |
5 | Cież Ryszard | 1fw|2/2 | Informatyka | 309 | Bagińska Iwona | OHP |
6 | Cież Ryszard | 1tb | Edukacja dla bezpieczeństwa | 10 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Cież Ryszard | 3aT|2/2 | Pracownia organizacji robót murarskich i tynkarskich | 10 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Duchnowicz Zbigniew | 1tb|DZ | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kamusella Agnieszka | 3tl | Biologia | 208 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kamusella Agnieszka | 2tż | Chemia | 6 | Treffon Danuta | |
3 | Kamusella Agnieszka | 2tl | Historia | 301 | Łazęga Krystian | |
4 | Kamusella Agnieszka | 3cT | Biologia | 208 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Kamusella Agnieszka | 2tż | Chemia | 6 | Treffon Danuta | |
6 | Kamusella Agnieszka | 2tbe | Chemia | 208 | Lekcja odwołana | |
8 | Kamusella Agnieszka | 2tl | Chemia | 208 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kowalska Ramona | 2tbe|t.bud. | Wykonywanie robót murarskich | 303 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kowalska Ramona | 2tbe|t.bud. | Wykonywanie robót murarskich | 303 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kowalska Ramona | 2tbe|t.bud. | Wykonywanie robót murarskich | 303 | Uczniowie przychodzą później | |
5 | Kowalska Ramona | 3tb | Podstawy przedsiębiorczości | 8 | Niedzielska-Gmyrek Halina | |
1 | Krzyżanowska Dorota | 3aT | Matematyka | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Krzyżanowska Dorota | 3tb | Matematyka | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Krzyżanowska Dorota | 3tb | Matematyka | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Kulesza Aleksandra | 3trf|ang | Język angielski | 210 | Jaworska Katarzyna | |
4 | Kulesza Aleksandra | 3trf|ang | Język angielski | 205 | Mizera Dominika | |
5 | Kulesza Aleksandra | 2tbe|niem | Język angielski | 304a | Jaworska Katarzyna | |
2 | Plonka Anna | 3smg|sp.niem | Język niemiecki zawodowy | 12 | Opieka OHP | OHP |
2 | Plonka Anna | 3smp|sp.niem | Język niemiecki zawodowy | 12 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Plonka Anna | 2f|niem | Język niemiecki | 205 | Księżyk Anna | OHP |
3 | Plonka Anna | 2w|niem | Język niemiecki | 12 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Plonka Anna | 2f|niem | Język niemiecki | 12 | Opieka OHP | OHP |
4 | Plonka Anna | 2w|niem | Język niemiecki | 12 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Plonka Anna | 2w | Geografia | 10 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6 | Plonka Anna | 1mw | Matematyka | 207 | Woźnicka-Pisula Ewa | OHP |
7 | Plonka Anna | 3tb | Historia | 303 | Smaga Wioleta | |
8 | Plonka Anna | 3te | Geografia | 207 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Prudel-Kucypera Dagmara | 3mT|ang | Język angielski zawodowy | 210 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Prudel-Kucypera Dagmara | 3tl|ang | Język angielski | 210 | Jaworska Katarzyna | |
4 | Prudel-Kucypera Dagmara | 3tl|ang | Język angielski | 210 | Jaworska Katarzyna | |
5 | Prudel-Kucypera Dagmara | 3tl|ang | Język angielski zawodowy | 210 | Mizera Dominika | |
0 | Romik Zbigniew | 3tb | Wykonywanie robót tynkarskich | 207 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Romik Zbigniew | 3tb | Wykonywanie robót tynkarskich | 207 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Romik Zbigniew | 3aT|2/2 | Pracownia organizacji i kosztorysowania robót budowlanych | 207 | Wahl-Gerlich Melania | |
3 | Romik Zbigniew | 3aT|2/2 | Pracownia organizacji i kosztorysowania robót budowlanych | 207 | Wahl-Gerlich Melania | |
4 | Romik Zbigniew | 3tb|1/2 | Pracownia projektowania konstrukcji budowlanych | 207 | Wahl-Gerlich Melania | |
5 | Romik Zbigniew | 3aT | Historia i społeczeństwo | 304 | Smaga Wioleta | |
4 | Stiler Kornelia | 3te|niem | Język niemiecki zawodowy | 208 | Księżyk Anna | |
5 | Stiler Kornelia | 2tbe|ang | Język angielski | 207a | Jaworska Katarzyna | |
1 | Walichowska Joanna | 3cT | Technologia gastronomiczna | 307 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Walichowska Joanna | 3cT | Technologia gastronomiczna | 307 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Walichowska Joanna | 3cT | Planowanie żywienia człowieka i produkcji gastronomicznej | 307 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Walichowska Joanna | 1tż | Podstawy gastronomii | AULA | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Walichowska Joanna | 1tż | Carving | 2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Walichowska Joanna | 1tż | Carving | 2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Zgaślik Monika | 3smg|niem | Język niemiecki | 12 | Opieka OHP | OHP |
6 | Zgaślik Monika | 3tż|ang | Język niemiecki | 207b | Księżyk Anna | |
7 | Zgaślik Monika | 3tż|ang | Język niemiecki | 207b | Księżyk Anna | |
8 | Zgaślik Monika | 3kg|k.niem | Język niemiecki zawodowy | 207b | Księżyk Anna | |
8 | Zgaślik Monika | 3kp|k.niem | Język niemiecki zawodowy | 207b | Księżyk Anna | |