Dzień: 21.06.2022 (wt.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | Bagińska Iwona | 3smp | Biologia | 208 | Lekcja odwołana | |
5 | Bagińska Iwona | 3tl|2/2 | Przyjmowanie i wydawanie zapasów | 13a | Hornatkiewicz Alina | |
2 | Czuta-Pakosz Irena | 3kg|DZ | Wychowanie fizyczne | sm3 | Winkiewicz Iwona | |
3 | Czuta-Pakosz Irena | 3tż|DZ | Wychowanie fizyczne | sm3 | Głąbikowska Ewa | |
4 | Czuta-Pakosz Irena | 3tż|DZ | Wychowanie fizyczne | sm3 | Głąbikowska Ewa | |
4 | Kulesza Aleksandra | 1tż|ang2 | Język niemiecki | 307 | Stiler Kornelia | |
5 | Kulesza Aleksandra | 3aT|ang | Język niemiecki | 205 | Księżyk Anna | |
6 | Kulesza Aleksandra | 3aT|ang | Język angielski | 205 | Jaworska Katarzyna | |
7 | Kulesza Aleksandra | 2tż|ang | Język angielski | 205 | Jaworska Katarzyna | |
2 | Maj Marzanna | 1te | Gospodarka zasobami rzeczowymi | 211 | Uczniowie przychodzą później | |
7 | Malczewska Maria | 3kp | Chemia | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Malczewska Maria | 1tż | Fizyka | 109 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
2 | Mandala Piotr | 3tż|r | Religia | 210 | Stefaniszyn Dawid | |
3 | Mandala Piotr | 2tl|r | Religia | 303 | Młynarek Teresa | |
4 | Mandala Piotr | 1te | Historia | 13a | Raczyńska Grażyna | |
5 | Mandala Piotr | 2tbe|r | Religia | 210 | Stefaniszyn Dawid | |
4 | Prudel-Kucypera Dagmara | 1tb|ang | Język angielski | 210 | Biblioteka | |
2 | Smaga Wioleta | 1mw | Język polski | 211 | Seminowicz Iwona | |
3 | Smaga Wioleta | 3smp | Język polski | 8 | Nawizowska Aneta | OHP |
4 | Smaga Wioleta | 3aT | Organizacja robót budowlanych | 8 | Kowalska Ramona | |
1 | Zgaślik Monika | 3fg|g2/2 | Język niemiecki zawodowy | 304a | Kierońska Aleksandra | |
1 | Zgaślik Monika | 3fp|g2/2 | Język niemiecki zawodowy | 304a | Kierońska Aleksandra | |
2 | Zgaślik Monika | 2tbe|te.niem | Język niemiecki zawodowy | 303 | Kierońska Aleksandra |
Dzień: 22.06.2022 (śr.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
2 | Księżyk Anna | 1te|niem | Język niemiecki | 207b | Stiler Kornelia | |
2 | Księżyk Anna | 1tl|niem | Język niemiecki | 207b | Stiler Kornelia | |
3 | Księżyk Anna | 1te|niem | Język niemiecki | 207b | Stiler Kornelia | |
3 | Księżyk Anna | 1tl|niem | Język niemiecki | 207b | Stiler Kornelia | |
4 | Księżyk Anna | 3cT|niem | Język niemiecki zawodowy | 9 | Plonka Anna | |
4 | Kubala Zbigniew | 1tb|CH | Wychowanie fizyczne | sm1 | Winkiewicz Iwona | |
4 | Kubala Zbigniew | 1tż|wf1 | Wychowanie fizyczne | sm1 | Winkiewicz Iwona | |
5 | Kubala Zbigniew | 1tb|CH | Wychowanie fizyczne | sm1 | Winkiewicz Iwona | |
5 | Kubala Zbigniew | 1tż|wf1 | Wychowanie fizyczne | sm1 | Winkiewicz Iwona | |
2 | Mordak Sylwester | 3smp|ang | Język angielski | 306 | Jaworska Katarzyna | OHP |
3 | Mordak Sylwester | 1mw|ang | Język angielski | 306 | Jaworska Katarzyna | OHP |
4 | Mordak Sylwester | 1mw|ang | Język angielski | 306 | Mizera Dominika | OHP |
6 | Mordak Sylwester | 3fp|ang | Język angielski | 306 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
3 | Raczyńska Grażyna | 1tb | Historia | 304 | Smaga Wioleta | |
5 | Raczyńska Grażyna | 1te | Język polski | 6 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | |
1 | Seminowicz Iwona | 3fp | Inne zajęcia | 206 | Spychalska Małgorzata | |
2 | Seminowicz Iwona | 1mw | Podstawy przedsiębiorczości | 107 | Maj Marzanna | |
4 | Seminowicz Iwona | 3te | Inne zajęcia | 209 | Cież Ryszard | |
5 | Seminowicz Iwona | 3cT | Język polski | 209 | Koszmider Agnieszka | |
6 | Seminowicz Iwona | 3cT | Historia i społeczeństwo | 304 | Smaga Wioleta | |
2 | Zgaślik Monika | 1tl|ang2 | Język niemiecki | 303 | Kowaś Ewelina | |
3 | Zgaślik Monika | 1tl|ang2 | Język niemiecki | 303 | Kowaś Ewelina | |
6 | Zgaślik Monika | 3fp|niem | Język niemiecki | 307 | Stiler Kornelia | |
7 | Zgaślik Monika | 2tż|ang | Język niemiecki | 307 | Stiler Kornelia | |
8 | Zgaślik Monika | 2tż|ang | Język niemiecki | 307 | Stiler Kornelia |
Dzień: 23.06.2022 (czw.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0 | Gilewicz Anna | 3trf|t.usfryz | Procesy fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Gilewicz Anna | 2f|1/2 | Procesy fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gilewicz Anna | 2f|1/2 | Procesy fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Gilewicz Anna | 1fw|fryzjer | Procesy fryzjerskie | 10 | Patyk-Wandzel Jolanta | OHP |
5 | Gilewicz Anna | 1fw|fryzjer | Procesy fryzjerskie | 10 | Patyk-Wandzel Jolanta | OHP |
3 | Kierońska Aleksandra | 3eT|ang | Język niemiecki | 205 | Księżyk Anna | |
4 | Kierońska Aleksandra | 3tl|ang | Język niemiecki | 302 | Stiler Kornelia | |
5 | Kierońska Aleksandra | 3tl|ang | Język niemiecki | 302 | Stiler Kornelia | |
6 | Kierońska Aleksandra | 3eT|niem | Język niemiecki | 205 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Kierońska Aleksandra | 3eT|niem | Język niemiecki | 205 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Kierońska Aleksandra | 3eT|ang | Język niemiecki | 205 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Kulesza Aleksandra | 3lT|niem | Język angielski | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kulesza Aleksandra | 3mT|niem | Język angielski | 205 | Jaworska Katarzyna | |
2 | Kulesza Aleksandra | 3lT|niem | Język angielski | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kulesza Aleksandra | 3mT|niem | Język angielski | 205 | Jaworska Katarzyna | |
3 | Kulesza Aleksandra | 2tbe|niem | Język angielski | 205 | Mizera Dominika | |
4 | Kulesza Aleksandra | 3cT|ang | Język angielski | 205 | Mizera Dominika | |
5 | Kulesza Aleksandra | 3cT|ang | Język angielski | 205 | Mizera Dominika | |
1 | Treffon Danuta | 3cT | Zasady żywienia człowieka | 5 | Zaczek Marcin | |
2 | Treffon Danuta | 3cT|2/2 | Pracownia usług i obsługi konsumenta | 108 | Czulak Joanna | |
3 | Treffon Danuta | 3cT|2/2 | Pracownia usług i obsługi konsumenta | 108 | Czulak Joanna | |
4 | Treffon Danuta | 1tl | Chemia | 5 | Malczewska Maria | |
5 | Treffon Danuta | 2tż|1/2 | Pracownia usług i obsługi konsumenta | 5 | Czulak Joanna | |
6 | Treffon Danuta | 3cT|2/2 | Pracownia planowania żywienia i organizacji gastronomii | 5 | Czulak Joanna | |
7 | Treffon Danuta | 2tż|1/2 | Pracownia usług i obsługi konsumenta | 5 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Treffon Danuta | 2tż | Zasady żywienia człowieka | 5 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Zgaślik Monika | 3mT|ang | Język niemiecki | 6 | Lekcja odwołana | |
2 | Zgaślik Monika | 3mT|ang | Język niemiecki | 6 | Lekcja odwołana |
Dzień: 24.06.2022 (pt.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Zgaślik Monika | 2tl|ang2 | Język niemiecki | 9 | Lekcja odwołana | |
2 | Zgaślik Monika | 2tl|ang2 | Język niemiecki | 9 | Lekcja odwołana |