Dzień: 20.12.2022 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Bagińska Iwona | 3tl | Biologia | 7 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Bagińska Iwona | 3tbe|1/2 | Informatyka | 300 | Lekcja odwołana | |
3 | Bagińska Iwona | 1tl|2/2 | Inne zajęcia | 205 | Mandala Piotr | |
7 | Duchnowicz Zbigniew | 4tb|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7 | Duchnowicz Zbigniew | 4tl|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Duchnowicz Zbigniew | 4tb|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Duchnowicz Zbigniew | 4tl|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
0 | Gilewicz Anna | 4trf|t.usfryz | Rysunek i kompozycje fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Gilewicz Anna | 1tfl|t.usfryz | Procesy fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gilewicz Anna | 1tfl|t.usfryz | Procesy fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Gilewicz Anna | 3f|1/2 | Procesy fryzjerskie | 1 | Patyk-Wandzel Jolanta | |
4 | Gilewicz Anna | 3f|1/2 | Procesy fryzjerskie | 1 | Patyk-Wandzel Jolanta | |
5 | Gilewicz Anna | 3f|1/2 | Procesy fryzjerskie | 1 | Patyk-Wandzel Jolanta | |
6 | Gilewicz Anna | 4trf|t.usfryz | Rysunek i kompozycje fryzjerskie | 1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
0 | Głąbikowska Ewa | 1f|1/2 | Wychowanie fizyczne | sm2 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Głąbikowska Ewa | 3f | Wychowanie fizyczne | sm2 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Głąbikowska Ewa | 3f | Wychowanie fizyczne | sm2 | Uczniowie przychodzą później | |
4 | Głąbikowska Ewa | 2te|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
5 | Głąbikowska Ewa | 3tbe|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
6 | Głąbikowska Ewa | 4te|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
7 | Głąbikowska Ewa | 4tl|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Głąbikowska Ewa | 4tl|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
0 | Kamusella Agnieszka | 4cT | Biologia | 5 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kamusella Agnieszka | 4cT | Biologia | 5 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Krzyżanowska Dorota | 2tż | Matematyka | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Krzyżanowska Dorota | 2tż | Matematyka | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Krzyżanowska Dorota | 1tfl|ang1 | Język niemiecki | 8 | Plonka Anna | |
3 | Krzyżanowska Dorota | 1tfl|ang2 | Język niemiecki | 8 | Plonka Anna | |
3 | Krzyżanowska Dorota | 1tfl|niem | Język niemiecki | 8 | Plonka Anna | |
4 | Krzyżanowska Dorota | 1tfl|ang1 | Język niemiecki | 8 | Plonka Anna | |
4 | Krzyżanowska Dorota | 1tfl|ang2 | Język niemiecki | 8 | Plonka Anna | |
4 | Krzyżanowska Dorota | 1tfl|niem | Język niemiecki | 8 | Plonka Anna | |
5 | Krzyżanowska Dorota | 4tb | Zajęcia z wychowawcą | 8 | Maciejewska Agnieszka | |
6 | Krzyżanowska Dorota | 2te | Elementy statystyki opisowej | 8 | Maj Marzanna | |
1 | Piecha Ewa | 2tb | Matematyka | 305 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Piecha Ewa | 2tb | Matematyka | 305 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Piecha Ewa | 4eT | Matematyka | 305 | Sparwasser Sabina | |
4 | Piecha Ewa | 4mT | Matematyka | 305 | Sparwasser Sabina | |
2 | Raczyńska Grażyna | 4te | Doradztwo zawodowe | 304 | Zaczek Marcin | |
3 | Raczyńska Grażyna | 2te | Historia | 209 | Koszmider Agnieszka | |
4 | Raczyńska Grażyna | 4cT | Język polski | 209 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | |
5 | Raczyńska Grażyna | 4trf | Historia | 210 | Koszmider Agnieszka | |
6 | Raczyńska Grażyna | 3tż | Historia | 304 | Młynarek Teresa | |
7 | Raczyńska Grażyna | 4te | Język polski | 5 | Nawizowska Aneta | |
8 | Raczyńska Grażyna | 1f | Język polski | 13a | Uczniowie zwolnieni do domu | |
4 | Romik Zbigniew | 1tb | Podstawy budownictwa | 207 | Lekcja odwołana | |
5 | Romik Zbigniew | 1tb | Podstawy budownictwa | 207 | Lekcja odwołana | |
6 | Romik Zbigniew | 2tb | Wykonywanie robót tynkarskich | 207 | Wahl-Gerlich Melania | |
7 | Romik Zbigniew | 2tb | Historia | 207 | Młynarek Teresa | |
1 | Smaga Wioleta | 4te | Doradztwo zawodowe | 304 | Zaczek Marcin | |
2 | Smaga Wioleta | 1sw | Historia | 301 | Łazęga Krystian | |
2 | Wilczek Andrzej | 3tbe|2/2 | Informatyka | 308 | Lekcja odwołana | |
3 | Wilczek Andrzej | 1tl|1/2 | Inne zajęcia | 205 | Mandala Piotr | |
4 | Wilczek Andrzej | 1tl | Chemia | 3 | Treffon Danuta | |
5 | Wilczek Andrzej | 2tl|1/2 | Informatyka | 308 | Cież Ryszard | |
6 | Wilczek Andrzej | 1te|2/2 | Informatyka | 308 | Krebs Piotr | |
8 | Wilczek Andrzej | 3tl|2/2 | Informatyka | 308 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
5 | Wiśniewski Ireneusz | 2mw|mechpojsam | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | CKPiU | Lekcja odwołana | |
6 | Wiśniewski Ireneusz | 2mw|mechpojsam | Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | CKPiU | Lekcja odwołana | |
7 | Wiśniewski Ireneusz | 2mw|mechpojsam | Podstawy elektrotechniki i elektroniki | CKPiU | Lekcja odwołana | |
8 | Wiśniewski Ireneusz | 2mw|mechpojsam | Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami kategorii B | CKPiU | Uczniowie zwolnieni do domu | |