Dzień: 10.01.2023 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | Bagińska Iwona | 3tl | Biologia | 109 | Bogusz Anna | |
2 | Bagińska Iwona | 3tbe|1/2 | Informatyka | 300 | Wilczek Andrzej | |
3 | Bagińska Iwona | 1tl|2/2 | Informatyka | 300 | Wilczek Andrzej | |
0 | Czuta-Pakosz Irena | 4eT | Wychowanie fizyczne | sm3 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Czuta-Pakosz Irena | 4eT | Wychowanie fizyczne | sm3 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Czuta-Pakosz Irena | 4cT|DZ | Wychowanie fizyczne | sm3 | Winkiewicz Iwona | |
3 | Czuta-Pakosz Irena | 1tb|DZ | Wychowanie fizyczne | sm3 | Winkiewicz Iwona | |
4 | Czuta-Pakosz Irena | 2tl|DZ | Wychowanie fizyczne | sd1 | Łoś Dariusz | |
5 | Czuta-Pakosz Irena | 3tl|DZ | Wychowanie fizyczne | sm3 | Głąbikowska Ewa | |
6 | Czuta-Pakosz Irena | 4tż|DZ | Wychowanie fizyczne | sm3 | Głąbikowska Ewa | |
0 | Gilewicz Anna | 4trf|t.usfryz | Rysunek i kompozycje fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Gilewicz Anna | 1tfl|t.usfryz | Procesy fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Gilewicz Anna | 1tfl|t.usfryz | Procesy fryzjerskie | 1 | Uczniowie przychodzą później | |
1 | Kupczyk Bartosz | 1tfl|t.logistyk | Obsługa klientów i kontrahentów | 106 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Kupczyk Bartosz | 1tfl|t.logistyk | Obsługa klientów i kontrahentów | 106 | Uczniowie przychodzą później | |
6 | Łoś Dariusz | 4te|CH | Wychowanie fizyczne | sd3 | Winkiewicz Iwona | |
6 | Łoś Dariusz | 4tż|CH | Wychowanie fizyczne | sd3 | Winkiewicz Iwona | |
7 | Maj Marzanna | 1f | Podstawy przedsiębiorczości | 107 | Jaworska Katarzyna | |
1 | Mandala Piotr | 3tbe|r | Religia | 205 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Mandala Piotr | 1tl|r | Religia | 205 | Lekcja odwołana | |
5 | Młynarek Teresa | 1tfl | Historia | 302 | Lekcja odwołana | |
3 | Piechocka Beata | 3tl | Geografia | 7 | Plonka Anna | |
4 | Piechocka Beata | 3tl|2/2 | Przechowywanie zapasów | 109 | Kupczyk Bartosz | |
6 | Plonka Anna | 4tb|ang | Język niemiecki | 306 | Księżyk Anna | |
6 | Plonka Anna | 4tb|niem | Język niemiecki | 306 | Księżyk Anna | |
7 | Plonka Anna | 3tż | Geografia | 307 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Plonka Anna | 1sw | Geografia | 307 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
1 | Stefaniszyn Dawid | 3tż|r | Religia | 302 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | Stefaniszyn Dawid | 4aT|r | Religia | 302 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | Stefaniszyn Dawid | 2tl|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Łoś Dariusz | |
3 | Stefaniszyn Dawid | 2tl|DZ | Wychowanie fizyczne | sd1 | Łoś Dariusz | |
4 | Stefaniszyn Dawid | 4tl | Geografia | 301 | Łazęga Krystian | |
5 | Stefaniszyn Dawid | 4tb | Doradztwo zawodowe | 304 | Zaczek Marcin | |
6 | Stefaniszyn Dawid | 2tż|r | Religia | 205 | Lekcja odwołana | |
7 | Stefaniszyn Dawid | 1tfl | Fizyka | 8 | Cież Ryszard | |
8 | Stefaniszyn Dawid | 1tb|r | Religia | 8 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | Zaczek Marcin | 4tż | Planowanie żywienia człowieka i produkcji gastronomicznej | 5 | Uczniowie zwolnieni do domu | |