Dzień: 17.10.2023 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0, 07:10-07:55 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2sw | Zajęcia z wychowawcą | 304 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Kowaś Ewelina | 1te|niem | Język niemiecki | 303 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Kowaś Ewelina | 1tb|niem | Język niemiecki | 303 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Kulesza Aleksandra | 2f|ang2 | Język angielski | 307 | Romaniszyn Krzysztof | |
1, 08:00-08:45 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 3te | Podstawy przedsiębiorczości | 105 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Wahl-Gerlich Melania | 4tl|1/2 | Organizowanie procesów transportowych | 10 | Kupczyk Bartosz | |
1, 08:00-08:45 | Walichowska Joanna | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 4 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Zaczek Marcin | 1tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Kulesza Aleksandra | 2f|ang2 | Język angielski | 210 | Romaniszyn Krzysztof | |
2, 08:50-09:35 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2te|2/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 309 | Maj Marzanna | |
2, 08:50-09:35 | Wahl-Gerlich Melania | 4tl|1/2 | Organizowanie procesów transportowych | 10 | Kupczyk Bartosz | |
2, 08:50-09:35 | Walichowska Joanna | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 4 | Lekcja odwołana | |
2, 08:50-09:35 | Zaczek Marcin | 1tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Lekcja odwołana | |
3, 09:40-10:25 | Kulesza Aleksandra | 3w|ang | Język angielski | 205 | Mizera Dominika | OHP |
3, 09:40-10:25 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2te|2/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 309 | Maj Marzanna | |
3, 09:40-10:25 | Stein Beata | 2tb | Matematyka | 305 | Piecha Ewa | |
3, 09:40-10:25 | Wahl-Gerlich Melania | 1tb | Język polski | 10 | Nawizowska Aneta | |
3, 09:40-10:25 | Walichowska Joanna | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 4 | Lekcja odwołana | |
3, 09:40-10:25 | Zaczek Marcin | 1tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Lekcja odwołana | |
4, 10:45-11:30 | Kulesza Aleksandra | 1tl|ang1 | Język angielski | 205 | Prudel-Kucypera Dagmara | |
4, 10:45-11:30 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2te|2/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 309 | Maj Marzanna | |
4, 10:45-11:30 | Wahl-Gerlich Melania | 4tl|1/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 106 | Kupczyk Bartosz | |
4, 10:45-11:30 | Walichowska Joanna | 1tż|gw2/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 4 | Lekcja odwołana | |
4, 10:45-11:30 | Zaczek Marcin | 1tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Lekcja odwołana | |
5, 11:35-12:20 | Kulesza Aleksandra | 1tl|ang1 | Język angielski | 205 | Prudel-Kucypera Dagmara | |
5, 11:35-12:20 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 5te | Kadry i płace | 105 | Lekcja odwołana | |
5, 11:35-12:20 | Stein Beata | 1tc | Język polski | 8 | Seminowicz Iwona | |
5, 11:35-12:20 | Wahl-Gerlich Melania | 4tl|1/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 106 | Kupczyk Bartosz | |
5, 11:35-12:20 | Walichowska Joanna | 3tż | Język polski | 210 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | |
5, 11:35-12:20 | Zaczek Marcin | 2tż | Historia | 301 | Łazęga Krystian | |
6, 12:25-13:10 | Kulesza Aleksandra | 1te|niem | Język niemiecki | 207b | Księżyk Anna | |
6, 12:25-13:10 | Kulesza Aleksandra | 1tb|niem | Język niemiecki | 207b | Księżyk Anna | |
6, 12:25-13:10 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 5te | Kadry i płace | 105 | Lekcja odwołana | |
6, 12:25-13:10 | Stein Beata | 1tc | Język polski | 8 | Seminowicz Iwona | |
6, 12:25-13:10 | Wahl-Gerlich Melania | 4tl|1/2 | Dokumentowanie realizacji procesów transportowych | 106 | Kupczyk Bartosz | |
6, 12:25-13:10 | Zaczek Marcin | 2tż | Matematyka | 14 | Piecha Ewa | |
7, 13:15-14:00 | Kulesza Aleksandra | 1te|niem | Język niemiecki | 207b | Księżyk Anna | |
7, 13:15-14:00 | Kulesza Aleksandra | 1tb|niem | Język niemiecki | 207b | Księżyk Anna | |
7, 13:15-14:00 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 5te | Kadry i płace | 105 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Stein Beata | 4tbe | Repetytorium matematyczne | 10 | Wilczek Andrzej | |
7, 13:15-14:00 | Wahl-Gerlich Melania | 4tl|1/2 | Organizowanie procesów transportowych | 106 | Kupczyk Bartosz | |
7, 13:15-14:00 | Zaczek Marcin | 1tc | Podstawy przemysłu spożywczego | 14 | Lekcja odwołana | |
8, 14:05-14:50 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 3te | Kadry i płace | 105 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Wahl-Gerlich Melania | 4tl|1/2 | Organizowanie procesów transportowych | 106 | Kupczyk Bartosz | |
8, 14:05-14:50 | Zaczek Marcin | 1tc | Podstawy przemysłu spożywczego | 14 | Uczniowie zwolnieni do domu | |