Dzień: 25.10.2023 (śr.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0, 07:10-07:55 | Młynarek Teresa | 1tb|r | Religia | 302 | Uczniowie przychodzą później | |
0, 07:10-07:55 | Zaczek Marcin | 5tl | Doradztwo zawodowe | 5 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Głąbikowska Ewa | 3tż | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
1, 08:00-08:45 | Maciejewska Agnieszka | 1tb | Wykonywanie robót murarskich | 204 | Kowalska Ramona | |
1, 08:00-08:45 | Młynarek Teresa | 2i|r | Religia | 302 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Piechocka Beata | 4tl | Podstawy logistyki | 9 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Romik Zbigniew | 3tb|1/2 | Pracownia organizacji robót murarskich i tynkarskich | 207 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | 3fw | Język polski | 13a | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Seminowicz Iwona | 1m | Język polski | 8 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Spychalska Małgorzata | 1te|1/2 | Planowanie przedsięwzięć gospodarczych | 206 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Zaczek Marcin | 2tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Piechaczek Piotr | |
2, 08:50-09:35 | Głąbikowska Ewa | 3tż | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
2, 08:50-09:35 | Hornatkiewicz Alina | 2tl | Podstawy logistyki | 13b | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Maciejewska Agnieszka | 1tb | Elementy architektury w budownictwie | 204 | Kowalska Ramona | |
2, 08:50-09:35 | Piechocka Beata | 2tfl|t.logistyk | Inne zajęcia | sm1 | Winkiewicz Iwona | |
2, 08:50-09:35 | Romik Zbigniew | 3tb|1/2 | Pracownia organizacji robót murarskich i tynkarskich | 207 | Lekcja odwołana | |
2, 08:50-09:35 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | 1te | Historia | 302 | Młynarek Teresa | |
2, 08:50-09:35 | Seminowicz Iwona | 1m | Język polski | 8 | Lekcja odwołana | |
2, 08:50-09:35 | Spychalska Małgorzata | 3fw | Prowadzenie działalności gospodarczej | 206 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Zaczek Marcin | 2tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Piechaczek Piotr | |
3, 09:40-10:25 | Hornatkiewicz Alina | 2tl | Podstawy logistyki | 13b | Lekcja odwołana | |
3, 09:40-10:25 | Młynarek Teresa | 2tb | Zajęcia z wychowawcą | 302 | Lekcja odwołana | |
3, 09:40-10:25 | Piechocka Beata | 2tfl|t.logistyk | Podstawy logistyki | 105 | Niedzielska-Gmyrek Halina | |
3, 09:40-10:25 | Romik Zbigniew | 5tb|2/2 | Pracownia organizacji i kosztorysowania robót budowlanych | 207 | Wahl-Gerlich Melania | |
3, 09:40-10:25 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | 1te | Język polski | 6 | Raczyńska Grażyna | |
3, 09:40-10:25 | Seminowicz Iwona | 1tfl | Historia | 304 | Pokrywka Piotr | |
3, 09:40-10:25 | Spychalska Małgorzata | 2te|1/2 | Planowanie przedsięwzięć gospodarczych | 206 | Zastępstwo | |
3, 09:40-10:25 | Zaczek Marcin | 2tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Piechaczek Piotr | |
4, 10:45-11:30 | Hornatkiewicz Alina | 3tl | Transport w logistyce | 13b | Niedzielska-Gmyrek Halina | |
4, 10:45-11:30 | Młynarek Teresa | 2tl | Edukacja dla bezpieczeństwa | 302 | Cież Ryszard | |
4, 10:45-11:30 | Romik Zbigniew | 5tb|ang | Język angielski | 304a | Jaworska Katarzyna | |
4, 10:45-11:30 | Romik Zbigniew | 5tb|niem | Język angielski | 304a | Jaworska Katarzyna | |
4, 10:45-11:30 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | 4tbe | Język polski | 6 | Seminowicz Iwona | |
4, 10:45-11:30 | Seminowicz Iwona | 3tb | Język polski | 8 | Lekcja odwołana | |
4, 10:45-11:30 | Spychalska Małgorzata | 2te|1/2 | Planowanie przedsięwzięć gospodarczych | 206 | Zastępstwo | |
4, 10:45-11:30 | Zaczek Marcin | 2tż|gw1/2 | Pracownia technologii gastronomicznej | 2 | Piechaczek Piotr | |
5, 11:35-12:20 | Głąbikowska Ewa | 4tbe|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
5, 11:35-12:20 | Hornatkiewicz Alina | 3tl|1/2 | Pracownia transportowa | 303 | Cież Ryszard | |
5, 11:35-12:20 | Młynarek Teresa | 2te|r | Religia | 302 | Zastępstwo | |
5, 11:35-12:20 | Piechocka Beata | 3tl|2/2 | Pracownia transportowa | 303 | Cież Ryszard | |
5, 11:35-12:20 | Romik Zbigniew | 5tb|ang | Język angielski | 207 | Jaworska Katarzyna | |
5, 11:35-12:20 | Romik Zbigniew | 5tb|niem | Język angielski | 207 | Jaworska Katarzyna | |
5, 11:35-12:20 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | 3tż | Technologia gastronomiczna | 6 | Walichowska Joanna | |
5, 11:35-12:20 | Seminowicz Iwona | 5te | Historia | 301 | Łazęga Krystian | |
5, 11:35-12:20 | Spychalska Małgorzata | 1sw|sprzed. | Organizowanie sprzedaży towarów | 206 | Brdękiewicz Joanna | |
5, 11:35-12:20 | Zaczek Marcin | 1tc|gw1/2 | Pracownia technologii cukierniczej | 2 | Piechaczek Piotr | |
6, 12:25-13:10 | Głąbikowska Ewa | 5te|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
6, 12:25-13:10 | Hornatkiewicz Alina | 3tl | Organizacja procesów transportowych | 13b | Maj Marzanna | |
6, 12:25-13:10 | Młynarek Teresa | 3tb|r | Religia | 302 | Zastępstwo | |
6, 12:25-13:10 | Piechocka Beata | 1tfl|t.logistyk | Organizowanie pracy magazynu | 303 | Wahl-Gerlich Melania | |
6, 12:25-13:10 | Romik Zbigniew | 5tb | Organizacja robót budowlanych | 207 | Lekcja odwołana | |
6, 12:25-13:10 | Seidel-Mączyńska Aleksandra | 3tż | Biologia | 6 | Bogusz Anna | |
6, 12:25-13:10 | Seminowicz Iwona | 5trf | Zajęcia z wychowawcą | 8 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6, 12:25-13:10 | Spychalska Małgorzata | 1sw|sprzed. | Organizowanie sprzedaży towarów | 206 | Patyk-Wandzel Jolanta | |
6, 12:25-13:10 | Zaczek Marcin | 1tc|gw1/2 | Pracownia technologii cukierniczej | 2 | Piechaczek Piotr | |
7, 13:15-14:00 | Głąbikowska Ewa | 3te|DZ | Wychowanie fizyczne | sm2 | Czuta-Pakosz Irena | |
7, 13:15-14:00 | Młynarek Teresa | 2te|r | Religia | 302 | Zastępstwo | |
7, 13:15-14:00 | Piechocka Beata | 1tfl|t.logistyk | Organizowanie pracy magazynu | 301 | Wahl-Gerlich Melania | |
7, 13:15-14:00 | Romik Zbigniew | 5tb | Organizacja robót budowlanych | 207 | Lekcja odwołana | |
7, 13:15-14:00 | Spychalska Małgorzata | 1m | Matematyka | 7 | Stelmach-Basa Katarzyna | |
7, 13:15-14:00 | Zaczek Marcin | 1tc|gw1/2 | Pracownia technologii cukierniczej | 2 | Piechaczek Piotr | |
8, 14:05-14:50 | Hornatkiewicz Alina | 1tl | Zajęcia z wychowawcą | 210 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Młynarek Teresa | 1f|r | Religia | 302 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Piechocka Beata | 4tl | Podstawy logistyki | 301 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Romik Zbigniew | 3tb | Zajęcia z wychowawcą | 207 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Spychalska Małgorzata | 2tfl | Podstawy przedsiębiorczości | 206 | Zastępstwo | |
8, 14:05-14:50 | Zaczek Marcin | 1tc|gw1/2 | Pracownia technologii cukierniczej | 2 | Piechaczek Piotr | |