Dzień: 21.11.2023 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
0, 07:10-07:55 | Duchnowicz Zbigniew | 1k|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie przychodzą później | |
0, 07:10-07:55 | Duchnowicz Zbigniew | 1sw|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie przychodzą później | |
0, 07:10-07:55 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2sw | Zajęcia z wychowawcą | 304 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Bogusz Anna | 5trf|t.usfryz | Rysunek i kompozycje fryzjerskie | 211 | Lekcja odwołana | |
1, 08:00-08:45 | Duchnowicz Zbigniew | 1k|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Duchnowicz Zbigniew | 1sw|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Maj Marzanna | 2tż | Podstawy przedsiębiorczości | 107 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 3te | Podstawy przedsiębiorczości | 105 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Patyk-Wandzel Jolanta | 3fw|fryzjer | Procesy fryzjerskie | 208 | Lekcja odwołana | |
1, 08:00-08:45 | Piecha Ewa | 1tl | Matematyka | 305 | - | |
1, 08:00-08:45 | Romaniszyn Krzysztof | 2f|ang1 | Język angielski | 205 | Kulesza Aleksandra | |
1, 08:00-08:45 | Sparwasser Sabina | 1tfl | Matematyka | 204 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Bogusz Anna | 5trf|t.usfryz | Rysunek i kompozycje fryzjerskie | 211 | Lekcja odwołana | |
2, 08:50-09:35 | Duchnowicz Zbigniew | 1k|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Duchnowicz Zbigniew | 1sw|CH | Wychowanie fizyczne | sd1 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Maj Marzanna | 2te|1/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 107 | Lekcja odwołana | |
2, 08:50-09:35 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2te|2/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 309 | Lekcja odwołana | |
2, 08:50-09:35 | Patyk-Wandzel Jolanta | 3fw|fryzjer | Procesy fryzjerskie | 208 | Lekcja odwołana | |
2, 08:50-09:35 | Piecha Ewa | 1tl | Matematyka | 305 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Romaniszyn Krzysztof | 2f|ang1 | Język angielski | 205 | Kulesza Aleksandra | |
2, 08:50-09:35 | Sparwasser Sabina | 1tfl | Matematyka | 204 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 09:40-10:25 | Bogusz Anna | 2f | Repetytorium zawodowe | 211 | Makusz Anita | |
3, 09:40-10:25 | Duchnowicz Zbigniew | 2w|1/2 | Wychowanie fizyczne | sd1 | Kubala Zbigniew | |
3, 09:40-10:25 | Maj Marzanna | 2te|1/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 107 | Lekcja odwołana | |
3, 09:40-10:25 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2te|2/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 309 | Lekcja odwołana | |
3, 09:40-10:25 | Patyk-Wandzel Jolanta | 3fw|fryzjer | Procesy fryzjerskie | 208 | Lekcja odwołana | |
3, 09:40-10:25 | Piecha Ewa | 3tb|ang | Język niemiecki | 305 | Księżyk Anna | |
3, 09:40-10:25 | Piecha Ewa | 3tb|niem | Język niemiecki | 305 | Księżyk Anna | |
3, 09:40-10:25 | Sparwasser Sabina | 1te | Edukacja dla bezpieczeństwa | 204 | Cież Ryszard | |
4, 10:45-11:30 | Bogusz Anna | 1k | Historia | 302 | Młynarek Teresa | |
4, 10:45-11:30 | Duchnowicz Zbigniew | 2w|1/2 | Wychowanie fizyczne | sd1 | Kubala Zbigniew | |
4, 10:45-11:30 | Kowalska Ramona | 2tb | Elementy architektury w budownictwie | AULA | Lekcja odwołana | |
4, 10:45-11:30 | Maj Marzanna | 2te|1/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 107 | Lekcja odwołana | |
4, 10:45-11:30 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 2te|2/2 | Systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi | 309 | Lekcja odwołana | |
4, 10:45-11:30 | Patyk-Wandzel Jolanta | 3fw|fryzjer | Stylizacja | 208 | Lekcja odwołana | |
4, 10:45-11:30 | Piecha Ewa | 3tb | Matematyka | 305 | Stein Beata | |
4, 10:45-11:30 | Sparwasser Sabina | 1sw | Matematyka | 204 | Wilczek Andrzej | |
5, 11:35-12:20 | Bogusz Anna | 3fw|fryzjer | BHP we fryzjerstwie | 211 | Lekcja odwołana | |
5, 11:35-12:20 | Kowalska Ramona | 3te | Geografia | 204 | Lekcja odwołana | |
5, 11:35-12:20 | Maj Marzanna | 1sw | Biznes i zarządzanie | 308 | Wilczek Andrzej | |
5, 11:35-12:20 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 5te | Kadry i płace | 105 | Lekcja odwołana | |
5, 11:35-12:20 | Patyk-Wandzel Jolanta | 2f|1/2 | Stylizacja | 208 | Makusz Anita | |
6, 12:25-13:10 | Bogusz Anna | 2f|2/2 | Procesy fryzjerskie | 211 | Makusz Anita | |
6, 12:25-13:10 | Maj Marzanna | 1sw | Historia | 302 | Młynarek Teresa | |
6, 12:25-13:10 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 5te | Kadry i płace | 105 | Lekcja odwołana | |
6, 12:25-13:10 | Patyk-Wandzel Jolanta | 2f|1/2 | Procesy fryzjerskie | 208 | Makusz Anita | |
6, 12:25-13:10 | Sparwasser Sabina | 5tż | Matematyka | 204 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Bogusz Anna | 2f|2/2 | Procesy fryzjerskie | 211 | Makusz Anita | |
7, 13:15-14:00 | Kowalska Ramona | 3tb | Elementy architektury w budownictwie | 209 | Lekcja odwołana | |
7, 13:15-14:00 | Maj Marzanna | 3te | Rozliczenia finansowe jednostek organizacyjnych | 107 | Lekcja odwołana | |
7, 13:15-14:00 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 5te | Kadry i płace | 105 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:15-14:00 | Patyk-Wandzel Jolanta | 2f|1/2 | Procesy fryzjerskie | 208 | Makusz Anita | |
7, 13:15-14:00 | Piecha Ewa | 3tl | Matematyka | 305 | - | |
7, 13:15-14:00 | Sparwasser Sabina | 1k | Historia | 302 | Młynarek Teresa | |
8, 14:05-14:50 | Bogusz Anna | 4tbe | Biologia | 211 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Kowalska Ramona | 1tl | Plastyka | 209 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Maj Marzanna | 2te | Gospodarka zasobami rzeczowymi | 107 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Niedzielska-Gmyrek Halina | 3te | Kadry i płace | 105 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:05-14:50 | Piecha Ewa | 3tb | Matematyka | 305 | - | |