Mikołajkowe szaleństwo!!!

Szkolny turniej mikołajkowy w piłkę siatkową za nami. Do rozgrywek zgłosiło się 16 drużyn. Rozlosowaliśmy 4 grupy, które zagrały systemem każdy z każdym. Pierwsze miejsca z poszczególnych grup awansowały do 1/2 finału.  Na małej sali mecz półfinałowy z udziałem 5tb oraz 4tbe i 4tl zakończył się sukcesem uczniów klasy czwartej.  Drugi półfinał został rozegrany na dużej sali między drużyną 5te oraz 3tb i 1tfl na korzyść tej drugiej klasy. Mecze o 1 i o 3 miejsce były najbardziej zaciekłe, ponieważ obydwa zakończyły się wynikiem 25:23. Siatkarze i siatkarki walczyli o każdą piłkę. Emocje sięgnęły zenitu. Było to niesamowite widowisko sportowe.

Klasyfikacja pierwszej czwórki turnieju:
1. 4tbe i 4tl
2. 3tb i 1tfl
3. 5Te
4. 5Tb

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, w szczególności finalistom. Dziękujemy za nagrody ufundowane przez Hufiec Pracy w Kędzierzynie – Koźlu i Samorząd Uczniowski ZS1;)

Kolejny turniej już na wiosnę!
Szlifujcie formę:)
Wielkie podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego za sprawną organizację turnieju oraz ogromne brawa dla sędziów:)