Nasze pasje

Taniec – niezwykła przygoda…

Taniec – niezwykła przygoda…

Przygodę z tańcem Ola Czerner rozpoczęła w wieku 9 lat, mama zapisała ją na zajęcia taneczne, bo ciągle tańczyła… Zawsze kochała muzykę i ruch. Wraz z partnerem trenuje cztery razy w tygodniu. Dzień tancerki jest wypełniony do granic możliwości. Po szkole wraca do domu, je obiad i jedzie na trening.

Marzenia się spełniają…

Marzenia się spełniają…

„Gdy byłam dzieckiem, tata często zabierał mnie na mecze Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Uwielbiałam oglądać występy cheerleaderek i obiecałam sobie, że kiedyś do nich dołączę… Osiem lat później mogę dumnie reprezentować zespół Infiniti Zaksa Cheerleaders.

Miłość do muzyki i ludzi

Miłość do muzyki i ludzi

Miłość do muzyki przepełnia Joannę Tkocz od zawsze. Od przedszkola uwielbiała scenę i publiczność – ze wzajemnością! Jest wokalistką szkolnego zespołu „Budowlanka” i wykorzystuje każdą okazję, by śpiewać. Asię pasjonuje także wizaż i stylizacja paznokci.

Nowe twarze na korytarzach…

Nowe twarze na korytarzach…

Wrzesień to dla szkoły interesujący czas, gdyż pojawiają się nowi uczniowie, ciekawe osobowości, które wzbogacają nasze środowisko. Wielu uczniów ma nietypowe zainteresowania, które chętnie zaprezentujemy, aby inspirować innych do szukania własnych pasji.