Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Informacja dla chętnych do zdawania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie lub egzaminu zawodowego w sesji : czerwiec – lipiec 2021r.

Wszyscy uczniowie lub absolwenci, którzy wyrażają chęć zdawania egzaminu zawodowego lub potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji: czerwiec – lipiec 2021 r. proszeni są o złożenie deklaracji przystąpienia do egzaminu w nieprzekraczalnym terminie do 7.02.2021r.

Uczniowie proszeni są o składanie deklaracji poprzez wychowawcę klasy.

Absolwenci proszeni są o składanie deklaracji pocztą elektroniczną lub w sekretariacie szkoły.

Uwaga:

1. Absolwenci Technikum i SB I st. z roku 2020 składają deklarację dotyczącą p.p. 2017r.
  2. Absolwenci Technikum i SB I st. , którzy ukończyli szkołę wcześniej niż w roku 2020 składają deklarację dotyczącą p.p. 2012r.
  3. Uczniowie w kwalifikacji EKA 04 (technik ekonomista – kl. 2 po gimnazjum) – składają deklarację dotyczącą p.p.2019r.
  4. Pozostali uczniowie zdający egzaminy w sesji: czerwiec – lipiec 2021 składają deklarację dotyczącą p.p.2017

Urszula Pająk – Czopowska

wicedyrektor