Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Informacja dla chętnych do zdawania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie lub egzaminu zawodowego w sesji : czerwiec – lipiec 2021r.

Wszyscy uczniowie lub absolwenci, którzy wyrażają chęć zdawania egzaminu zawodowego lub potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji: czerwiec – lipiec 2021 r. proszeni są o złożenie deklaracji przystąpienia do egzaminu w nieprzekraczalnym terminie do 7.02.2021r.

Uczniowie proszeni są o składanie deklaracji poprzez wychowawcę klasy.

Absolwenci proszeni są o składanie deklaracji pocztą elektroniczną lub w sekretariacie szkoły.

Uwaga:

1. Absolwenci Technikum i SB I st. z roku 2020 składają deklarację dotyczącą p.p. 2017r.
  2. Absolwenci Technikum i SB I st. , którzy ukończyli szkołę wcześniej niż w roku 2020 składają deklarację dotyczącą p.p. 2012r.
  3. Uczniowie w kwalifikacji EKA 04 (technik ekonomista – kl. 2 po gimnazjum) – składają deklarację dotyczącą p.p.2019r.
  4. Pozostali uczniowie zdający egzaminy w sesji: czerwiec – lipiec 2021 składają deklarację dotyczącą p.p.2017

Urszula Pająk – Czopowska

wicedyrektor

• Deklaracja przystąpienia do egz. p.p.2012 –  POBIERZ
  • Deklaracja przystapienia – p.p.2017 –  POBIERZ
  • Deklaracja przystapienia- p.p.2019 –  POBIERZ

Harmonogram odbioru świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie z egzaminów zdawanych w sesji: styczeń – luty 2021r.

Odbiór świadectw będzie miał miejsce w szkole , w sali nr 6

Ze względu na sytuację epidemiczną prosimy o odbieranie świadectw wg poniższego harmonogramu:

Godz.

Kwalifikacja

Ilość osób

9 kwietnia 2021 ( piątek)

3aT

BD 29

4lT

AU 32

3eT

AU 35

3

4cT

TG 16

21

3mfT

AU 22

3

12 kwietnia 2021 (poniedziałek)

4aT

BD 30

15

BD 29

1

4eT

AU 36

23

Przypominamy, że świadectwa odbierają tylko osoby, które zdały obydwie części egzaminu z danej kwalifikacji.

Po odbiór świadectw proszę wchodzić pojedynczo, z zachowaniem dystansu, w założonej na twarz masce. Proszę mieć przy sobie własny długopis dla potwierdzenia odbioru świadectwa.

Odbiór świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie:

Osoby, które zdawały egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji:  styczeń – luty 2021r.     i uzyskały wyniki: co najmniej. 50% z części pisemnej i co najmniej 75 % z części praktycznej,  będą mogły odebrać świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w danej kwalifikacji w sekretariacie szkoły od dnia 9 kwietnia 2021r.

InIformacja dla osób, które były obecne

na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie w sesji: styczeń 2021r.

i nie zdały tego egzaminu .

W przypadku woli poprawiania przez uczniów egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji: czerwiec – lipiec 2021  proszę niezwłocznie po ogłoszeniu wyników zgłosić ten fakt wychowawcy klasy i do niego złożyć nową deklarację przystąpienia do egzaminu –  najpóźniej do 6 kwietnia 2021r. Po tym terminie nie będzie to możliwe.

Absolwenci, którzy zdawali egzamin w styczniu 2021r i nie zdali tego egzaminu, proszeni są w przypadku chęci jego powtórzenia w sesji: czerwiec 2021 o złożenie deklaracji  w sekretariacie szkoły lub przesłanie na adres e-mail: zs1@zs1.edu.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 7 kwietnia 2021r.

Urszula Pająk – Czopowska

wicedyrektor